znajdziemy dla Ciebie idealnego partnera
Zarejestruj się teraz BEZPŁATNIE

Pomoc i FAQ

 

Jakie usługi są bezpłatne i kiedy pobierane są opłaty?
Twój indywidualny test osobowości i opis Twojego profilu są całkowicie bezpłatne . Otrzymasz również bezpłatny wynik testu osobowości oraz listę potencjalnych partnerów, którzy pasują do Twojej osobowości.

Jeżeli jesteś zadowolony/a z naszego serwisu, możesz wybrać różne rodzaje Konta Premium, które oferują różne korzyści : Możesz pisać i otrzymywać wiadomości od innych użytkowników a także oglądać ich zdjęcia. Oprócz tego pozostajesz anonimowy, jak długo zechcesz. Twoje Konto Premium zostaje przedłużone automatycznie o wybrany podczas zakupu okres czasu. Możesz jednak z niego zrezygnować w dowolnej chwili; okres rezygnacji wynosi 14 dni, o ile nie zostanie wyszczególnione inaczej.

Z naszą gwarancją kontaktu, która dotyczy każdego nabytego Konta, gwarantujemy kontakt z przynajmniej 10 potencjalnymi partnerami. Przedłużymy Twoje członkostwo bezpłatnie, dopóki nie nawiążesz kontaktu z 10 użytkownikami be2.

[Powrót do góry]


Czy mogę później dokonać zmiany moich danych?
Możesz zmienić swoje dane osobowe (hobby, poglądy itd.), jak również szczegóły dotyczące osoby przez Ciebie szukanej (odleglość itd.) na Twojej stronie ("Ustawienia"). Jednakże nie możesz zmienić danych podanych odnośnie Twojej osobowości. Twój profil może być tylko wtedy autentyczny, gdy udzielisz szczerych i spontanicznych odpowiedzi. Zmiana rezultatów testu w późniejszym czasie może zniekształcić Twój profil. Chcemy być pewni, że wszyscy nasi użytkownicy mogą polegać na informacjach przez nas podanych w otrzymanych propozycjach osób. W przypadku,gdy pojawiły się niejasności,napisz wiadomość do naszego biura obsługi klienta.

[Powrót do góry]


Gdzie mogę zmienić dane dotyczące szukanej osoby?
Możesz zmienic Twoje dane osobowe dotyczące szukanej przez Ciebie osoby na Twojej osobistej stronie Użytkownika be2. Zaloguj się na stronie głównej be2. Kliknij okno "Mój partner" i wprowadź zmiany. Nie zapomnij zachować zmian na końcu formularza.

[Powrót do góry]


Jak mogę nawiązać kontakt z innymi użytkownikami be2?
Klikając nazwę użytkownika wybranej przez Ciebie osoby, wywołujesz poszczególny profil. Znajdziesz tu również opcję pisania wiadomości. Nie posiadając Konta Premium możesz wysłać tylko jedną osobiście sformułowaną wiadomość to każdego poleconego partnera. Użytkownicy Premium mogą wysyłać i otrzymywać nieograniczoną liczbę indywidualnie zredagowanych wiadomości oraz odczytywać je.

[Powrót do góry]


Co oznacza gwarancja kontaktu?
Naszą gwarancję sukcesu zapewni Ci Konto Premium, które umożliwia kontakt z przynajmniej 10 polecanymi przez nas osobami. Jeżeli w ciągu Twojego Konta Premium nawiążesz kontakt z mniej niż 10 osobami, przedłużymy Ci Twój dostęp na tak długo, aż Twoje kontakty dojdą do skutku.
Chcąc korzystać z naszej gwarancji sukcesu, wyślij nam krótki email poprzez formularz kontaktowy.

[Powrót do góry]

Satisfied Users