znajdziemy dla Ciebie idealnego partnera
Zarejestruj się teraz BEZPŁATNIE

Od spotkania do małżeństwa

Witam serdecznie!


Mam na imię Rafał i pisze w imieniu mojej żony Marzanny, którą poznałem dzięki Państwa serwisowi.

Historia nasza zaczęła się w styczniu bieżącego roku, kiedy to dzięki Państwa serwisowi pierwszy raz skontaktowaliśmy się ze sobą.

Jednak w tym czasie moja obecna żona spotykała sie z innym mężczyzną (też poznanym dzięki propozycji i dopasowania przez Wasz serwis) i nasz kontakt ponowił sie dopiero w marcu.

Małżonka moja posiadała konto Premium ja natomiast dostawałem od Państwa weekendowy dostęp. Pisaliśmy przez Wasz serwis i postanowiliśmy sie spotkać.

Tak sie złożyło, że zaiskrzyło między nami bardzo i to od pierwszego spotkania, dzięki temu już jesteśmy ze sobą około 8 miesięcy, a jako ludzie już z bagażem życiowym postanowiliśmy się pobrać i tak też zrobiliśmy.

Tak w telegraficznym skrócie przedstawia sie nasza historia :)

Podsumowując, oboje z małżonka byliśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Państwa serwisem - bardzo fajnie funkcjonuje powiadamianie na pocztę wg. ustalonych kryteriów itd., dzięki czemu spotykaliśmy sie z rożnymi osobami poznanymi przez Państwa serwis aż do kiedy spotkaliśmy siebie.

Dziękujemy Państwu za mila współpracę. Właśnie wyjeżdżamy z małżonka do Tunezji na 7 dniowy wypoczynek. Państwu Życzymy Zdrowych i Spokojnych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku 2011.

Pozdrawiamy Marzanna i Rafał :)
Satisfied Users