znajdziemy dla Ciebie idealnego partnera
Zarejestruj się teraz

O be2

be2 - firma

be2 jest jednym z wiodących serwisów doboru partnerskiego na świecie. Misja naszej firmy polega na kojarzeniu samotnych ludzi i pomoc im w odnalezieniu pasującego partnera.
Po wprowadzeniu pierwszej strony internetowej w roku 2004, be2 zaczęło rożwijać się w ogromnym tempie. Obecnie firma oferuje serwis ponad 16 milionom użytkowników w ponad 30 krajach świata na 6 kontynentach. Każdego dnia przybywa 20,000 nowych użytkowników rejestrując się na naszych stronach, a 225 zatrudnionych pracowników z 41 krajów, ulokowanych w 11 miastach świata troszczy się, by każdy z naszych użytkowników mógł znaleźć swojego wymarzonego partnera.

Filozofia naszej firmy

W przeciwieństwie do serwisów randkowych celujących na niezobowiązującą zabawę, serwis be2 jest adresowany do ludzi szukających poważnego, stabilnego związku. be2 bazuje na modelu analizy naukowej, stosującym psychologiczne, antropologiczne i socjologiczne kryteria, w celu oszacowania kompatybilności dwóch konkretnych osobowości. Przedstawiamy Ci wyłącznie tych użytkowników, których osobowość wykazuje szczególną zgodność z Twoją osobowością. Proces ten jest utrzymany w pełnej dyskrecji i prywatności. To Ty decydujesz, komu i kiedy chcesz ujawnić swoje osobiste informacje.

Polityka bezpieczeństwa

  1. Monitorowanie : serwis klienta be2 jest odpowiedzialny za monitorowanie i kontrolę stron naszego serwisu. W przypadku, gdy doświadczysz nieodpowiedniego zachowania ze strony innego użytkownika, zgłoś się z natychmiastową prośbą do naszego serwisu klienta.
  2. Informacje osobiste : Twój adres mailowy i numer telefonu są ściśle strzeżone i żaden z innych użytkowników nie ma do nich dostępu. To Ty osobiście decydujesz, z kim i kiedy dzielisz się tą informacją.
  3. Informacja w profilu : Regularnie sprawdzamy wszystkie anonse i zdjęcia, zanim pojawią się na stronach be2. Nasi współpracownicy sprawdzają wszystkie informacje dostarczone przez użytkowników i decydują, która z informacji może być opublikowana a która zostanie odrzucona. be2 zapewnia, że profile użytkowników odpowiadają w pełni regulaminowi serwisu.
  4. Bezpieczeństwo w dokonywaniu płatności : be2 korzysta z SSL (Secure Socket Layer) zapewniającym bezpieczną transmisję danych w Interecie (lub innych sieciach). Aby zapewnić bezpieczeństwo i komfort stosujemy bezpieczny formularz zamówieniowy, co oznacza, że każda treść znajdująca się na formularzu jest opatrzona szyfrem (zakodaowana w postaci nieidentyfikowalnych znaków). Żadna osoba zewnętrzna nie będzie miała dostępu do podanych informacji.
  5. Zaufany Serwis : be2 nigdy nie stworzy fałszywych profili, w celu sztucznego podwyższenia listy przedstawionych Ci użytkowników. be2 nigdy nie zatrudni dodatkowych zewnętrznych serwisów, aby podwyższyć liczbę kontaktów, wiadomości lub dyskusji na stronie.
Satisfied Users