Randki w be2 - znajdź pasującego partnera!

O be2

be2 - firma

be2 jest jednym z wiodących serwisów doboru partnerskiego na świecie. Misja naszej firmy polega na kojarzeniu samotnych ludzi i pomoc im w odnalezieniu pasującego partnera.
Po wprowadzeniu pierwszej strony internetowej w roku 2004, be2 zaczęło rożwijać się w ogromnym tempie. Obecnie firma oferuje serwis ponad 16 milionom użytkowników w ponad 30 krajach świata na 6 kontynentach. Każdego dnia przybywa 20,000 nowych użytkowników rejestrując się na naszych stronach, a 225 zatrudnionych pracowników z 41 krajów, ulokowanych w 11 miastach świata troszczy się, by każdy z naszych użytkowników mógł znaleźć swojego wymarzonego partnera.

Filozofia naszej firmy

W przeciwieństwie do serwisów randkowych celujących na niezobowiązującą zabawę, serwis be2 jest adresowany do ludzi szukających poważnego, stabilnego związku. be2 bazuje na modelu analizy naukowej, stosującym psychologiczne, antropologiczne i socjologiczne kryteria, w celu oszacowania kompatybilności dwóch konkretnych osobowości. Przedstawiamy Ci wyłącznie tych użytkowników, których osobowość wykazuje szczególną zgodność z Twoją osobowością. Proces ten jest utrzymany w pełnej dyskrecji i prywatności. To Ty decydujesz, komu i kiedy chcesz ujawnić swoje osobiste informacje.

Polityka bezpieczeństwa

  1. Monitorowanie : serwis klienta be2 jest odpowiedzialny za monitorowanie i kontrolę stron naszego serwisu. W przypadku, gdy doświadczysz nieodpowiedniego zachowania ze strony innego użytkownika, zgłoś się z natychmiastową prośbą do naszego serwisu klienta.
  2. Informacje osobiste : Twój adres mailowy i numer telefonu są ściśle strzeżone i żaden z innych użytkowników nie ma do nich dostępu. To Ty osobiście decydujesz, z kim i kiedy dzielisz się tą informacją.
  3. Informacja w profilu : Regularnie sprawdzamy wszystkie anonse i zdjęcia, zanim pojawią się na stronach be2. Nasi współpracownicy sprawdzają wszystkie informacje dostarczone przez użytkowników i decydują, która z informacji może być opublikowana a która zostanie odrzucona. be2 zapewnia, że profile użytkowników odpowiadają w pełni regulaminowi serwisu.
  4. Bezpieczeństwo w dokonywaniu płatności : be2 korzysta z SSL (Secure Socket Layer) zapewniającym bezpieczną transmisję danych w Interecie (lub innych sieciach). Aby zapewnić bezpieczeństwo i komfort stosujemy bezpieczny formularz zamówieniowy, co oznacza, że każda treść znajdująca się na formularzu jest opatrzona szyfrem (zakodaowana w postaci nieidentyfikowalnych znaków). Żadna osoba zewnętrzna nie będzie miała dostępu do podanych informacji.
  5. Zaufany Serwis : be2 nigdy nie stworzy fałszywych profili, w celu sztucznego podwyższenia listy przedstawionych Ci użytkowników. be2 nigdy nie zatrudni dodatkowych zewnętrznych serwisów, aby podwyższyć liczbę kontaktów, wiadomości lub dyskusji na stronie.
Zarejestruj się za darmo!
Kobieta Mężczyzna
Kobieta Mężczyzna
Proszę uzupełnić dane

Klikając powyższy przycisk akceptujesz "Regulamin Serwisu" oraz "Politykę Prywatności".
Satisfied Users
Lyn, Sydney, 41
I was fed up looking through thousands of unsuitable profiles on other sites. With be2 it was different. My match list was easy to use and it just sent me matches relevant to my education and interests.
Greg, Melbourne, 56
I had only been on this site a short time when I met a really lovely lady. In spite of the fact that we live several miles apart, we decided to give it a go. True love knows no boundaries!