znajdziemy dla Ciebie idealnego partnera
Zarejestruj się teraz BEZPŁATNIE

List do be2

Kochane be2,

Po wielu tygodniach cieszenia się naszym szczęściem zdecydowaliśmy się w końcu podzielić się z Wami naszą historią miłosną. My, Danuta (37) i Marek (42) poznaliśmy się i zakochaliśmy się dzięki be2.

Po wielu negatywnych doświadczeniach z mężczyznami, straciłam całkowicie nadzieję na poznanie kogoś. Pewnego sobotniego wieczoru, będąc sfrustrowana swą samotnością przypadkowo natrafiłam na be2. Zameldowałam się więc spontanicznie! Max 306 był właśnie tym pierwszym, który został mi polecony. Postanowiłam do niego napisać i niespodziewanie otrzymałam odpowiedź już następnego dnia. Byłam tak zdenerwowana, że nie wiedziałam jak zareagować. W rezultacie powstała „niekończąca się opowieść”!

Po przeczytaniu tego listu miałem (Marek) wrażenie, że mam do czynienia z otwartą, serdeczną i ciepłą osobą, dlatego czułem wielką potrzebę by ją poznać. Po kilkakrotnej wymianie e maili i pierwszej rozmowie telefonicznej nastał moment, w którym poczułem, że muszę się z nią spotkać.

Ja, Danuta, czułam się podobnie. Po dwóch tygodniach rozmów, umówiliśmy się w końcu. Ponieważ odległość między nami wynosi 280 km, musiałam nieskończenie długo czekać, przynajmniej takie miałam wrażenie. Byłam totalnie zdenerwowana i obawiałam się również, że nasze spotkanie skończy się niepowodzeniem. I wtedy zobaczyłam go, wspaniałego mężczyznę stojącego przede mną. Moje serce biło coraz szybciej. Byłam całkowicie zdezorientowana. Mieliśmy wspaniały weekend i już w pierwszej minucie wiedziałam, że to ten mężczyzna, którego już zawsze życzyłam sobie dla mnie i dla mojej córki. Zawsze staramy się poświęcać sobie dużo czasu i wykorzystać go jak najlepiej - z naszymi dziećmi, które zawsze pozostaną dla nas najważniejsze. To ma dla nas duże znaczenie! Nie muszę nic dodać ani ująć! Danuta jest naprawdę wspaniałą kobietą. Dlatego chcielibyśmy serdecznie podziękować be2 za to, że pomogliście nam się odnaleźć i być szczęśliwym.

Pozdrawiamy serdecznie
Danuta i Marek
Satisfied Users