Znajomi

Press image
Nowi, Internetowi znajomi

- Znajomi przez Internet- realna zabawa!

- be2.pl – tu znajdziesz ludzi podobnych do Ciebie

- Twoi znajomi już tu są! Dołącz do nich już teraz

Internet od niedawna staje się przestrzenią spotkań międzyludzkich, znajomych. Trzeba powiedzieć, że rozpowszechnienie trendu Web 2.0, w myśl którego internauci stali się aktywnymi twórcami serwisów internetowych, zmieniło się oblicze Internetu jako takiego. Nie jest to już bezduszna machina, którą mogą tworzyć wyłącznie ludzie zaznajomieni z technologią programistyczną i grafiką komputerową, ale i każdy z nas. Nawet osoby nie będące zaawansowanymi użytkownikami komputerów już dziś mogą stać się częścią globalnej sieci powiązań. W zgodzie ze wspominanym trendem Web 2.0 powstały liczne serwisy społecznościowe o zróżnicowanym charakterze. Część z nich adresowana jest do znajomych z jednej klasy, szkoły, okolicy, czy nawet środków komunikacji miejskiej, dawnych znajomych. Inne portale typu społecznościowego starają się skupić wokół siebie osoby zainteresowane podobnymi rzeczami, mające podobne pasje i hobby. W ten zakres najlepiej wpisują się serwisy randkowe, które są przeznaczone głównie dla ludzi poszukujących miłości, czy przyjaźni. Warto dodać, że serwisy randkowe są jednocześnie przestrzenią zawierania i utrzymywania znajomości z ludźmi, których nie koniecznie musimy spotykać na co dzień. Nasi znajomi nawet nie muszą mieszkać w tym samym kraju, a i tak nasze relacje mogą wciąż pozostawać bardzo ścisłe.

Znajomi Internetowi

Serwisy randkowe, do których można niewątpliwie zaliczyć portal be2, są idealną przestrzenią do zawierania przyjaźni przez Internet. Wystarczy wyszukać osoby, które mogłyby nas zainteresować lub starych znajomych i napisać do nich prywatną wiadomość za pośrednictwem dostępnych narzędzi. Portale najczęściej umożliwiają tworzenie wokół własnego profilu grupy znajomych. Osoby przyjmujące zaproszenia do uczestnictwa w takiej grupie stają się równocześnie naszymi znajomymi, ale nie ma konieczności przyjmowania zaproszeń od użytkowników, których nie lubimy, albo nie znamy. Portal be2 bynajmniej nie narzuca tego regulaminowo. To od nas zależy, czy nasi znajomi będą zapraszani do naszej grupy czy też nie. Co więcej, portal randkowy be2 pozwala na odnajdywanie znajomych, z którymi z różnych powodów utraciliśmy kontakt. Mogą to być osoby, które wyjechały na studia, do pracy, albo po prostu wyprowadziły się z rodzinnego miasta. To wielka frajda, że można przez Internet utrzymywać znajomości z innymi ludźmi. Nie jest to ani trudne, ani czasochłonne. Jeśli chcemy poświęcać więcej czasu na znajomości internetowe, to nikt nam tego nie zabroni, podobnie jak spotkań na żywo z internetowymi znajomymi.

Znajomi, przyjaciele, kochankowie

Wbrew pozorom, portale randkowe nie są skierowane tylko i wyłącznie do osób spragnionych miłości. Owszem, można w nich znaleźć towarzyszkę, czy towarzysza na całe życie, ale równocześnie, można zawierać znajomości o zupełnie innym charakterze. Nasi znajomi w Internecie mogą po prostu mieć podobne poglądy czy zainteresowania i dlatego chcemy z nimi utrzymywać przyjacielskie relacje, które nie będą naznaczone erotyzmem. Rozmowy na czatach czy za pośrednictwem prywatnych wiadomości mogą stać się dla nas źródłem informacji o naszych znajomych, z którymi niestety nie możemy utrzymywać klasycznych kontaktów towarzyskich. Jeśli tylko nasi znajomi będą tego chcieli, nasza przyjaźń na pewno potrwa bardzo długo. Trzeba jednak pamiętać, że aby tak się stało należy w wysokiej mierze dbać o podtrzymywanie kontaktów ze znajomymi i przyjaciółmi, nawet za pomocą Internetu czy portalu randkowego be2.