znajdziemy dla Ciebie idealnego partnera
Zarejestruj się teraz

Szukasz miłości

Szukaj miłości swojego życia z be2

- Twoja wymarzona połówka bliżej niż myślisz

- Szukaj miłości na całe życie w portalu be2

- Poczuj bliskość z partnerem, który czuje i myśli tak, jak Ty

Miłość to uczucie trudne do zdefiniowania, ulotne, które każdy opisuje nieco inaczej. Niewątpliwie, należy stwierdzić, że szukanie miłości jest drogą w nieznane, ale możemy być prawie pewni tego, że za następnym zakrętem czeka nas niespodzianka na całe życie. Miłość jest subiektywnym odczuciem opiewanym przez poetów, analizowanym przez filozofów i słodko znienawidzonym przez romantyków, którzy w szukaniu nieszczęśliwej miłości znajdowali natchnienie do tworzenia wspaniałych dzieł literackich i muzycznych.

Miłość towarzyszy człowiekowi przez całe życie, dzięki niej codzienność nabiera barw i daje sens istnienia. Dla szukania miłości i jej znalezienia jesteśmy w stanie zrobić wszystko, choć często kłóci się to z naszymi wcześniejszymi przekonaniami. Trzeba przyznać, że miłość potrafi góry przenosić, a także zmienić człowieka nie do poznania. Jeśli tylko spotkamy przeznaczoną nam osobę będziemy mieć głębokie przekonanie o tym, że chcemy z nią być na dobre i złe, do końca naszych dni.

Szukanie Miłości w czasach współczesnych

Młodym ludziom często wydaje się, że miłość jest dziś przeżytkiem. Uznają to uczucie za całkowicie niepotrzebne, wolą robić karierę zawodową niż rzucać się w wir szukanie miłości – tzw. drugiej połówki. Oczywiście, młodzi chodzą na randki , czy bardziej właściwym określeniem byłoby, że uprawiają dating . Miłość stała się towarem komercyjnym, który można sprzedać w każdej postaci. Nie jest już tematem wzniosłym, który podejmują jedynie literaci. Miłość została niestety sprowadzona do przedmiotów, które podobno mają ją symbolizować. Uczucie to zostało uproszczone w wielu przypadkach wyłącznie do kontaktów fizycznych pomiędzy kobietą, a mężczyzną, a przecież to tylko jeden z wielu przejawów zakochania się i wielkiego uczucia, jakie może połączyć dwoje osób.

Single kontra zakochani na be2.pl

Moda na bycie singlem przyszła do Polski stosunkowo niedawno, aczkolwiek już dziś ma ona swoich zwolenników, zwłaszcza wśród młodych ludzi sukcesu, którzy robią błyskotliwe kariery w biznesie. Tacy ludzie nie szukają miłości, już raczej poszukują przyjaciela , który byłby podporą w trudnych chwilach. Singiel za nic nie chce wiązać się na stałe z drugą osobą. Dla niego randka to tylko niezobowiązujące spotkania damsko-męskie, które nie pociągają za sobą żadnych planów na przyszłość. Na portalu be2 odnajdziemy single , którzy w swoich profilach ściśle określają, na jaką znajomość z kobietą lub mężczyzną liczą. Jeśli ich wymagania są dla nas nie do przyjęcia, nie musimy odpisywać na ich ogłoszenia matrymonialne .

Szukać miłość i ją znaleźć – czyli randki na be2

Wiele osób chwali się swoim statusem singla, który nie musi utrzymywać rodzinę i ma wolną rękę w spotykaniu się z różnymi, interesującymi ludźmi . Niemniej jednak w życiu wielu osób w końcu przychodzi taki czas, że zaczynają one myśleć o założeniu rodziny i o pewnej stabilizacji. Wtedy decydują się szukać partnera - szukać miłości. Z pomocą przychodzi portal randkowy be2, na którym znajdziemy niezliczoną ilość ofert matrymonialnych ludzi, którzy szukają miłości, swojej drugiej połowy. Ogłoszenia typu „szukam miłości”, „szukam chłopaka”, czy „ szukam dziewczyny ” pojawiają się w serwisie bardzo często, wraz z obszernym opisem osoby, która je opublikowała. Single rejestrujący się w serwisie początkowo wcale nie myślą o tym, aby znaleźć miłość na całe życie. Z czasem jednak, w miarę prowadzenia dyskusji z innymi użytkownikami serwisu, zaczynają się bardziej angażować w znajomość, która z czasem może przerodzić się w prawdziwą miłość.

 
Satisfied Users