Szukam randki

Press image

Szukanie wirtualnej randki sposobem na nudę

- Szukam randki – ogłoszenia towarzyskie w be2

- Szukanie Cyber randki coraz bardziej modne

- Czy szukanie randki musi kończyć się w łóżku? – na pewno nie w be2

Randki są specyficznym rodzajem spotkania o charakterze damsko męskim. Zwykle na randki zapraszają mężczyźni, aczkolwiek ta zasada zaczyna się powoli zmieniać. Dzisiaj pewne siebie kobiety, które są na tyle wyzwolone i liberalne w poglądach, śmiało zapraszają na randki mężczyzn, którzy wpadną im w oko. Nie uważają tego za uwłaczające ich godności. Jest to sprawa jak najbardziej naturalna, choć nie ukrywam, że istnieje wielu facetów, którzy nie aprobują tak otwartego flirtowania kobiet. Dla nich to mężczyzna jest stroną aktywną, łowcą, a kobieta może pełnić tylko rolę „zwierzyny”. Takie poglądy są niczym wzięte z dawnych czasów. Dziś mało kto tak patrzy na zawieranie nowych znajomości. Jeśli kobiecie podoba się mężczyzna, to raczej zaprosi go na randkę, czy zaproponuje niezobowiązujące spotkanie. Działa to w obie strony. Mężczyzna nie powinien odczuwać skazy na honorze w momencie, kiedy to kobieta wykazuje inicjatywę do zawiązania bliższej znajomości i jasno twierdzi, że szuka randki. Równocześnie warto zaznaczyć i to, że randka nie koniecznie musi dotyczyć całkowicie nieznajomych sobie osób. Jest jednak naładowana ładunkiem erotyzmu, choć czasem jest on naprawdę znikomy. Na randki raczej nie zwykło chodzić się z przyjaciółmi, ale z kobietą, czy mężczyzną, do których coś czujemy, albo jesteśmy nimi zauroczeni.

Najlepsze miejsce na szukanie randki

Na randki najczęściej chodzi się do restauracji, pubu czy klubu. Bardziej romantyczni wybierają dalekie spacery w blasku księżyca, czy krótkie wycieczki za miasto. Randka jest pojęciem bardzo pojemnym, aczkolwiek najwięcej osób kojarzy ją po prostu z uroczystą kolacją. Młode pokolenie chodzi na randki do dyskotek, ale nie jest to chyba najszczęśliwsze miejsce na poznawanie nowych ludzi, jako że nie można w tak głośnych warunkach prowadzić swobodnej rozmowy. Trzeba powiedzieć, że rozmowa jest kluczowym elementem randki. Po to w końcu umawiamy się na spotkanie, aby lepiej poznać drugą osobę. Porozmawiać na interesujące tematy, zapytać o pasje i zainteresowania, a także życie prywatne. Niektórzy twierdzą jednak, że nie sama rozmowa liczy się najbardziej podczas randki i to nie ona decyduje o jej powodzeniu. Równie, a nawet bardziej istotna jest mowa ciała. Jeśli ktoś potrafi odczytywać tak subtelne sygnały, może osiągnąć sukces w damsko-męskich relacjach. Poza tym, jeśli już na pierwszym spotkaniu iskrzy pomiędzy daną parą, można się spodziewać tego, że pierwsza randka bynajmniej nie okaże się ostatnią, bez względu na to, jakie miejsce prowodyr randki wybierze. Jeśli przyjąć, ze język ciała jest najważniejszy podczas randki, nawet głośna dyskoteka czy klub może okazać się dobrym miejscem na spotkanie.

Wirtualna przestrzeń randkowa –szukaj randki w be2

Żyjemy w dobie prężnie rozwijającego się Internetu, dlatego też nawet sfera uczuciowa może mieć miejsce w wirtualnym świecie. Portale randkowe istnieją już od dłuższego czasu, czego przykładem jest serwis be2. Szukanie randki wirtualnej nie są więc żadną nowością, ale wydaje się, że dopiero od niedawna nabrały na znaczeniu i stały się o wiele bardziej popularne. Można by się spodziewać, że taki sposób randkowania podzielają tylko ludzie młodzi. Tymczasem ogłoszenia „szukam randki” zamieszczają w serwisie także ludzie w średnim wieku, którzy mają już dosyć poszukiwać partnera czy partnerki w tradycyjny sposób.