Szukam dziewczyny

Press image

- Pozwól sobie na odrobinę romantyzmu

- be2 - tu szukasz dziewczyny swoich marzeń

- Odważ się na więcej! Poznaj swoją przyszłą żonę!

Mężczyźni, według naukowców i lekarzy, dojrzewają psychicznie dużo wolniej, niż ich rówieśnice. Kobiety znacznie szybciej osiągają pełen rozwój umysłowy, dlatego też mówi się, że są bardziej dojrzałe psychicznie.

Nie można powiedzieć, że nie ma wyjątków od tej reguły, ale prawdą jest, że kobiety łatwiej dogadują się jednak ze starszymi facetami, niż z mężczyznami w tym samym wieku. Często panowie nie chcą tracić niezależności, jaką daje im bycie samotnym i wolnym. Boją się zobowiązań, które naturalnie idą za poważnym związkiem z kobietą. Nadchodzi jednak w życiu niemalże każdego mężczyzny taki moment, że szukają stabilizacji uczuciowej u boku dziewczyny. Chcą znaleźć sobie żonę, mieć rodzinę, dzieci, dom – to wszystko, co do tej pory wydawało im się całkowicie niepotrzebne, a niekiedy nawet zbędne. Można powiedzieć, że w tym momencie każdy facet dojrzewa. Czasem okoliczności sprawiają, ze musi stać się to dużo szybciej. Nieplanowana ciąża jest najlepszą motywacją do wzięcia ślubu z matką dziecka oraz założenia rodziny. Niemniej jednak, warto zaznaczyć, że część małżeństw zawiązywanych z konieczności, kiedy to mężczyzna jest przymuszany do stanięcia na ślubnym kobiercu, z czasem rozpada się. Małżonkowie nie są bowiem w stanie dogadać się w najbardziej elementarnych kwestiach. Chyba nie ma więc sensu zmuszać niepokornego młodzieńca do czegokolwiek. Lepiej, aby sam zrozumiał, że w zawarciu małżeństwa leży jego szczęście.

Szukanie ukochanej dziewczyny

Kiedy już mężczyzna uświadomi sobie, że nie chce być do końca życia starym kawalerem, w głowie lęgnie mu się myśl „szukam dziewczyny”. Dobrze, jeśli to do niego dotrze, ale dużo łatwiej pomyśleć o szukaniu dziewczyny, niż zrealizować ten plan, zakładając, że mężczyzna ma jakiś plan działania. Szukanie dziewczyny bynajmniej nie jest sprawą prostą, choć przecież więcej na świecie jest jednak kobiet niż mężczyzn. Panowie mający jednak problemy z nieśmiałością mogą spotkać się z nie lada problemami w szukaniu dziewczyny. Takie osoby najczęściej nie potrafią zawiązywać swobodnie znajomości ze spotkanymi na swej drodze kobietami. Nie umieją poprowadzić rozmowy lekkiej, łatwej i przyjemnej, która byłaby w stanie zainteresować rozmówczynię i skłonić ją do wyrażenia zgody na randkę. Wielu mężczyzn zniechęconych szukaniem dziewczyny normalnymi sposobami, skłania się do skorzystania z usług agencji matrymonialnej, która jednak też nie do końca wyręcza delikwenta od prowadzenia rozmów z kobietami i zapraszania ich na randki . Ona tylko daje namiary na kobiety, które również szukają życiowego partnera.

Internet zbawieniem w szukaniu dziewczyny

Nieśmiałym mężczyznom z odsieczą w szukaniu dziewczyny z marzeń przychodzi Internet, a raczej serwisy randkowe, takie jak be2. W przestrzeni internetowej znacznie łatwiej jest przełamać nieśmiałość i ogarniającą mężczyznę tremę podczas rozmowy z dziewczyną. Każdy użytkownik portalu be2 może pozostawić w nim swoje ogłoszenie „szukam dziewczyny” i opisać, jakie ma wymagania co do przyszłej towarzyszki życia. Dzięki temu sam portal wyręcza go od poszukiwań kobiety. Jeśli panie zainteresują się ogłoszeniem wystawionym przez mężczyznę, na pewno samodzielnie się do niego odezwą. Szukanie dziewczyny przez Internet ma wiele plusów. Przede wszystkim, mamy odstęp do szerokiej bazy profili dziewczyn z całej Polski. Nie ma znaczenia tutaj odległość, która dzieli nas od danej kobiety. Z resztą, czym są odległości w obliczu prawdziwego, szczerego uczucia miłości?