Randki w be2 - znajdź pasującego partnera!

Randka

- Internetowa randka „z wyższej półki”

- be2 czyli randka „inaczej”

- Randka z be2 szansą na stały związek

„Moja samotność to coś, co mnie przeraża i nie daje spokojnie zasnąć w nocy moim snom” – tak napisała w swoim internetowym pamiętniku jedna z osób, określająca siebie mianem singiel. Samotność to stan emocjonalny, który wynika z braku możliwości nawiązania stałej relacji z innymi osobami. Odpowiednikiem osoby samotnej jest dzisiaj szeroko funkcjonujące pojęcie singiel. Single to osoby w bardzo różnym wieku, które nie potrafią z jakiś przyczyn znaleźć sobie partnera, z którym mogłyby związać się na dłużej lub na stałe. Niektórzy zbytnio zmęczeni już swoją samotnością decydują się na szukanie partnera w sieci. Dla jednych taka internetowa randka to jedynie szansa na dobrą zabawę, na wypełnienie chwilowe pustki, jaka towarzyszy im, na co dzień. Inni z kolei traktują randki internetowe, jako obietnicę nawiązania bliższej relacji z daną osobą.

Psychologia samotności czyli jak singiel szuka miłości

Psychologia samotności każe patrzeć na singli, jako na osoby, zagubione, nieśmiałe, zamknięte w sobie, niepotrafiące nawiązywać śmiałych i zdecydowanych relacji z innymi osobami oraz bez perspektyw na randkę. Nie do końca jednak tak jest. Często single to osoby, które towarzysko wcale nie odbiega od innych osób w jej wieku. Bardzo często okazuje się, że single to osoby samotne z wyboru lub też przez brak odpowiednio skonkretyzowanych oczekiwań, co do potencjalnego partnera oraz nie mające ochoty na randkę na przymus.

Randka z be2 czyli szansa na spotkanie partnera idealnego

Single radzą sobie ze swoją samotnością w dwojaki sposób. Jedni rzeczywiście zamykają się w czterech ścianach i jedyną ich rozrywką są spotkania z wirtualnymi znajomymi lub też internetowa randka z przypadkowo poznanymi na „czacie” osobami. Tak jest łatwiej i wygodniej. Bez wychodzenia z domu, bez konieczności pokazywania siebie, jako prawdziwej osoby, taka rozrywka bardzo im pomaga. Inne osoby z kolei zupełnie się wycofują i mimo, iż nie lubią swojego stanu, nic z nim nie robią a słysząc o różnych nieprzyjemnych doświadczeniach swoich kolegów czy koleżanek także singli z randką w ciemno, wolą w ogóle nie ryzykować. Do tych wszystkich osób, które boją się chatów internetowych z nieznajomymi lub dla tych, które znudziła już tradycyjna randka internetowa z pomocą przychodzi nasz internetowy serwis randkowy be2. Randka w serwisie be2 to wyjątkowe miejsce w sieci, gdzie zwyczajna randka może zmienić się za pomocą kilku kliknięć myszką w zaskakującą, trwałą i miłą znajomość. Randka z be2 to wyjątkowa szansa na spotkanie partnera, o jakim marzyliście. Randka z be2 to spotkania wyjątkowe, które zazwyczaj procentują udanymi trwałymi związkami.

Dlaczego właśnie randka z be2?

be2 to wyjątkowy portal służący zawieraniu równie wyjątkowych znajomości. W obecnej chwili zrzesza on już ponad 19 milionów użytkowników z całego świata. be2 to matrymonialne biuro internetowe, które za pomocą specjalnie opracowanego testu osobowości, pozwala nam na skojarzenie najbardziej odpowiedniego dla nas partnera. Randka z be2 opieraja się przede wszystkim na prawdziwości oraz szczerości uczestników. Są to single, którzy mają już bardziej sprecyzowane wymagania, co do spotkania partnera, z jakim mogą się umówić na randkę lub nawet spędzić resztę życia. Dzięki temu są bardziej wiarygodni i sami też mogą liczyć na spotkanie partnera, który odpowie im tym samym.

 

 
Zarejestruj się za darmo!
Kobieta Mężczyzna
Kobieta Mężczyzna
Proszę uzupełnić dane

Klikając powyższy przycisk akceptujesz "Regulamin Serwisu" oraz "Politykę Prywatności".
Satisfied Users
Lyn, Sydney, 41
I was fed up looking through thousands of unsuitable profiles on other sites. With be2 it was different. My match list was easy to use and it just sent me matches relevant to my education and interests.
Greg, Melbourne, 56
I had only been on this site a short time when I met a really lovely lady. In spite of the fact that we live several miles apart, we decided to give it a go. True love knows no boundaries!