Poznam przyjaciela

Press image

Poznaj przyjaciela z be2 - przyjaźń receptą na udany związek

- Stwórz związek doskonały w be2

- Poznaj prawdziwego, szczerego przyjaciela

- „Poznam przyjaciela” – ogłoszenia nie całkiem matrymonialne w be2

Kiedy mówi się o związkach, najczęściej na myśli mamy związek pomiędzy kobietą i mężczyzną, nacechowany namiętnością i erotyzmem. Mało kto pomyśli o innym rodzaju związków międzyludzkich, które przecież też istnieją. Należy pamiętać, że pomiędzy różnymi osobami mogą zachodzić wszelkiego typu interakcje, które nie zawsze muszą dotyczyć wzniosłego uczucia miłości. Sądzę, że bardzo często przyjaźń, jako pewne uczucie łączące ludzi, jest niedoceniane. Jest jakby mniejszym, bledszym wydaniem miłości, a przecież w rzeczywistości wcale tak być nie musi. Przyjaźń jest piękna, głęboka i szczera. Nadaje życiu wielu ludzi prawdziwy sens. Miłość jest zbyt mocno związana z negatywnymi emocjami, takimi jak złość, gniew, agresja i zazdrość o drugą osobę. Przyjaźń nie zna zła, trwa całe życie, jeśli tylko mamy dość siły i ochoty, aby ją pielęgnować. Jest jak piękny kwiat, który nie podlewany może wyschnąć, ale nie zginą jego korzenie. Prawdziwy przyjaciel nigdy nie zostawi nas w potrzebie, zrobi wszystko, aby wyciągnąć do nas pomocną dłoń.

Poszukiwanie przyjaźni

Kiedy zawiązują się szczere przyjaźnie? Cóż, niezwykle trudno jest odpowiedzieć na to pytanie. Część osób ma dozgonnych przyjaciół jeszcze z czasów czesnego dzieciństwa, czy okresu szkolnego. Inni poznają swoich najlepszych przyjaciół dopiero w dorosłym życiu. Przyjaźń może połączyć ludzi pomimo wieku, stanu posiadania, czy miejsca w hierarchii społecznej. Nie ważne, czy jest to kobieta, czy mężczyzna, przyjaźń jest uczuciem nie znającym płci. Wiele osób twierdzi, że związek oparty na czystej przyjaźni pomiędzy kobietą i mężczyzną po prostu nie istnieje. Według mnie nie mają oni racji, co można potwierdzić na pewno wieloma przykładami z życia. Owszem, zdarza się, że najlepsi przyjaciele zaczynają czuć do siebie coś więcej, niemniej jednak nie jest to powszechnie obowiązująca reguła. Niektórzy mówią, że przyjaźń to platoniczna miłość. Coś w tym chyba jest. W moim odczuciu to zdecydowanie najlepsza definicja głębokiej przyjaźni.

Poznaj przyjaciela od zaraz!

W Internecie można znaleźć wiele anonsów o tytule „poznam przyjaciela”. Ludzie dostrzegają jak wielkie znaczenie ma dla ich życia przyjaźń, więc chcą znaleźć bratnią duszę wśród społeczności portali internetowych. Nie jest to trudne, choć przecież należy odbyć wiele rozmów z drugą osobą, aby zobaczyć, czy „nadajemy na tych samych falach”. Poznam przyjaciela nie musi wcale oznaczać od razu chęć zawiązywania przyjacielskich relacji na żywo. Część osób woli poznać internetowego przyjaciela, któremu może powierzyć swoje tajemnice, troski, czy dzielić się swymi małymi sukcesami. Są sprawy, o których trudno mówić na głos. Łatwiej posłużyć się językiem pisanym. Do tego celu wspaniale nadają się wiadomości elektroniczne, które można przesyłać w ramach portali społecznościowych, takich jak be2. Również w ramach tego właśnie serwisu śmiało można poznać przyjaciela dla siebie. Być może gdzieś w Polsce jest osoba, która ma takie same poglądy jak my. Jest naszą bratnią duszą, ale do tej pory nie mogliśmy jej poznać. Portal umożliwia nam odszukanie osób o podobnych zainteresowaniach, a te są czasem pierwszym krokiem do zawiązania trwałej, przyjacielskiej relacji. Trzeba powiedzieć, że my sami w ramach portalu możemy opublikować ogłoszenie „poznam przyjaciela”. Na pewno nie będzie ono odosobnione, ponieważ wielu użytkowników szuka i pozna dla siebie przyjaciela.