Internetowa miłość

Press image

Miłość przez Internet? – czemu nie!

- Znajdź miłość swojego życia w be2

- Internetowa miłość, realne szczęście

- Twoja druga połówka – internetowa miłość - już czeka na Ciebie

Miłość jest pięknym uczuciem, którego rozpaczliwie poszukujemy naszym życiu. Oczywiście, są i takie osoby, dla których miłość jest już przereklamowana i nie ma większego znaczenia dla poczucia szczęścia ze swojego życia. Niemniej jednak trzeba powiedzieć, że zdecydowana większość społeczeństwa chce choć raz w życiu zakosztować prawdziwej, szczerej miłości, nie znającej kompromisów. Miłość w dzisiejszych czasach w wielu przypadkach została skomercjalizowana. Wydaje się, że wszystko jest na sprzedaż, ale ja cały czas obstaję przy tym, że prawdziwej miłości nie można ani kupić, ani sprzedać. Jeśli ktoś uważa inaczej, to po prostu nie wie, czym jest miłość i delikatne uczucie zakochania się. Bardzo wiele osób myli miłość z wdzięcznością za okazane zainteresowanie, a nawet z pociągiem seksualnym. Trzeba jednak powiedzieć, że szczera miłość wznosi się ponad to. Jest czymś trudnym do opisania zwykłymi słowami, dlatego też od wieków poeci próbują ją opiewać najbardziej pięknymi lirykami. Czy im się to udaje? Cóż, i tak, i nie. Wracając jednak do tematu, to gdzie szukać miłości? Nie można powiedzieć, że na spacerze znajdziemy miłość swojego życia, ale idąc do sklepu już nie. Tak właściwie, miłość jest nieprzewidywalna, dlatego też nigdy nie wiadomo, kiedy ugodzi nas w serce strzała Amora.

Nowy wymiar miłości – miłość internetowa w be2

W dzisiejszych czasach ludzie zwykli inaczej postrzegać miłość, ale nie za sprawą tego, że jest ona mniej doceniana niż kiedyś. Głównie chodzi o to, w jaki sposób to wzniosłe uczucie łączy dwoje nieświadomych niczego ludzi. Żyjemy w erze panowania komputerów, nic więc dziwnego w tym, że w ostatnim czasie pojawiło się pojęcie „internetowa miłość”. Czy możliwe jest, aby bezduszna maszyna, jaką jest przecież komputer, była w stanie połączyć uczuciem miłości dwoje ludzi, którzy być może nigdy nie widzieli się na żywo? Przykłady z życia pokazują, że jest to jak najbardziej możliwe. Trzeba tylko uwierzyć w to, że miłość czeka na odnalezienie i powinniśmy dołożyć wszelkich starań do tego, aby znaleźć ją, choćby w sieci internetowej. Pojawiają się czasem opinie, że internetowa miłość nie jest tym samym, co prawdziwe zakochanie się w realnych warunkach. Nie jest to bynajmniej prawdą, ponieważ osoby, które zakochały się w sobie w Internecie, kontynuują związek już w normalnym świecie. Wiążą się ze sobą na dobre i złe, wyznają miłość przed rodziną, znajomymi, a nawet kapłanem, który udziela im ślubu kościelnego. Jak widać, internetowa miłość może mieć całkiem tradycyjne zwieńczenie.

Internetowa miłość w be2

Jak znaleźć miłość w przestrzeni internetowej? Otóż, pomocne będą w tym portale randkowe, takie jak be2. Umożliwiają one zawiązanie nowych znajomości z ludźmi, którzy podobnie jak my poszukują stałych związków i miłości w Internecie. Nie można powiedzieć, aby osoby te miały wspólne cechy charakteru, ponieważ w portalu be2 swoje konta zakładają ludzie w różnym wieku, o różnych zainteresowaniach, pasjach, zawodzie i doświadczeniach życiowych. Trzeba się tylko otworzyć na to, że internetowa miłość być może jest naszym przeznaczeniem, dlatego też nie bójmy się wyjść mu naprzeciw. Być może właśnie w portalu be2 czeka na nas nasze przeznaczenie, które zostało nam zapisane w niebie już w chwili narodzin. Uwierzmy w to, że internetowa miłość to uczucie całkiem realne. Tylko od nas zależy, czy pozwolimy mu rozwinąć się w realnych warunkach, czy też na zawsze pozostanie tylko w świecie wirtualnym.