Date

Press image

Elektroniczny date – realne możliwości

- Zaproś na randki kogo zechcesz

- be2 – date for you

- Single w be2 - randkowanie w przestrzeni internetowej

Date jest zajęciem dla osób w każdym wieku. Dla niektórych są to zwyczajne spotkania towarzyskie, które nie prowadzą do ważnych związków. Z kolei, dla innych, randka jest pierwszym krokiem na drodze do prawdziwej, gorącej miłości.

Na date chodzą już małe dziewczynki i chłopcy, choć dzieje się to oczywiście pod niezwykle czujnym okiem rodziców. Z resztą, trudno powiedzieć, aby dziecko w pełni rozumiało czym jest randka i do czego może ona w konsekwencji doprowadzić. Randka, czyli z języka angielskiego date, jest niezwykle popularnym sposobem na podryw wśród nastolatków. Szczycą się oni, że chodzą na randki, choć tak naprawdę są one pierwszymi, nieśmiałymi spotkaniami z dziewczyną, bądź chłopakiem ze szkoły, kursów językowych, czy z podwórka. „Date”, jak powiedzieliby Amerykanie, prowadzi do poznania innej osoby, najczęściej odmiennej płci niż my sami. Są ludzie, którzy uprawiają tak zwany „ dating ”, czyli regularne randkowanie - date. Dla nich jest to sport jak każdy inny. Lubią ten dreszczyk emocji, który ogarnia człowieka w momencie pozwania nieznajomej osoby. Każde nowe spotkanie niesie za sobą nowy ładunek uczuć i wrażeń. Niejednokrotnie, kiedy idziemy na kolejną randkę jest wydzielana w naszym organizmie adrenalina, która ściśle związana jest z naszym podnieceniem spotkaniem i niepewnością tego, jak ono się potoczy.

Date w dobie rozwoju Internetu

Kiedyś „date” była spotkaniem w kinie, restauracji, w barze, czy na dancingu. Czasem szarmanccy mężczyźni zabierali swe partnerki na romantyczne spacery w blasku księżyca, gotowali własnoręcznie obiad w zaciszu własnego domu, bądź też zapraszali wybrankę serca do opery, teatru czy filharmonii. Niestety, ale w dzisiejszych czasach randki w ogóle zmieniły swoje oblicze. Według co poniektórych, stały się nudne, przewidywalne i tym samym, nieciekawe. Date stała się skomercjalizowanym tworem, który nie ma w sobie nic z magii i wyjątkowości spotkań dwojga ludzi, pomiędzy którymi powoli rodzi się uczucie. Dziś coraz częściej randkuje się w przestrzeni elektronicznej. Czy date internetowy ma w sobie choć szczyptę romantyzmu? I tak, i nie. Trudno tu udzielić jednoznacznej odpowiedzi, jako że przecież wszystko zależy od ludzi. Jeśli partner chce zachowywać się wobec partnerki kulturalnie, dbając o jej wygodę, to będzie to robił nawet na forach internetowych. Z kolei, jeśli partnerka będzie miała ochotę na mały, niewinny flirt , to za pomocą subtelnie dobranych słów może to zrobić nawet wysyłając wiadomości elektroniczne na skrzynkę pocztową swego wybranka. To ludzie stawiają ograniczenia w romantycznych randkach, a nie ich wymiar. Internet date może być równie gorąca, namiętna, ale i wzniosła, co starodawna randka.

Date w be2.pl

Elektroniczna date może być zorganizowana za pośrednictwem wielu narzędzi internetowych, ale najlepszym ku temu będzie serwis be2.pl. Jest to serwis randkowy skupiający w sobie osoby poszukujące miłości, partnerów życiowych, a także przyjaciela i niezobowiązujących randek. Dla nich dating jest celem aktywności w serwisie be2. W poszukiwaniu zupełnie nowych, interesujących ludzi rejestrują się oni w portalu i mogą rozpoczynać randkowanie. Date jest tu w ogóle słowem kluczem, ponieważ to date właśnie zbliża do siebie ludzi, nieważne czy odbywa się twarzą w twarz, czy też w wirtualnym świecie.