Randki w be2 - znajdź pasującego partnera!

fields.headline2

Press image

Poznaj prawdziwych ludzi o poważnych zamiarach


Jestem

Szukam

error Uzupełnij swoje dane

Szukam partnerki na całe życie!

- Ogłoszenia „szukam partnerki” tylko w be2

- Szukaj partnerki - poznaj uroki życia we dwoje

- Piękne i inteligentne partnerki szukasz na be2.pl

Piękno jest wartością względną, ponieważ każdy nieco inaczej je postrzega, szczególnie jeśli chodzi o urodę kobiet. W każdej epoce panowały odmienne kanony piękna, przez co kobieta uznawana za prawdziwą piękność 100 lat temu, dziś nigdy by nie zdobyła takiego tytułu. Nawet nie trzeba się cofać w tak zamierzchłe czasy. Już dziś jesteśmy świadkami podobnych przemian. Jeszcze 10 lat temu ideałem kobiecego piękna były modelki, które prezentowały kreacje światowych kreatorów mody na wybiegach w Mediolanie czy Paryżu. W chwili obecnej wiele osób wskazuje, że modelki to zwyczajne wieszaki, które tylko mają prezentować przepiękne suknie i inne ubrania sygnowane nazwiskiem wielkiego projektanta, natomiast one same mają stanowić tylko tło dla kreacji. Modelki są niesamowicie wychudzone, przez co pojawiają się protesty, że w żadnym przypadku nie mogą być one ideałami kobiecego piękna, a już na pewno nie kobiecych kształtów. Figura każdej dziewczyny powinna uwydatniać jej atuty, za które uznaje się piersi i pupę. Modelki zwykle nie mogą się pochwalić ani jednym, ani drugim, ale nie można im odbierać tego, że w większości mają przepiękną twarz i grację ruchów, której pozazdrościłaby nie jedna kobieta. Można wysnuć wniosek, że ideał piękna zmienia się w zależności od gustów społeczeństwa i to nie tylko tej męskiej części. Panowie szukają partnerki ładnej, ale czy wiążą się z powierzchowną lalą, która nie ma za grosz charakteru i własnego zdania?

Szukaj pasującej partnerki z be2 -piękno wewnętrzne znacznie cenniejsze

Zewnętrzna uroda jest bardzo ważna dla facetów, ale tylko przy pierwszym wrażeniu. Jeśli widzą ładną dziewczynę, to starają się do niej zbliżyć, poderwać ją, zaprosić na randkę. Na późniejszych etapach związku jednak mają znaczenie zupełnie inne cechy, a uroda schodzi na dalszy plan. Panowie są świadomi tego, że piękno jest wartością przemijającą, przynajmniej w odniesieniu do zewnętrznej powłoki kobiety. Jeśli więc szukają partnerki na całe życie, zwracają jednak uwagę przede wszystkim na charakter. Nie do przeskoczenia jest pierwsze wrażenie, jakie wywiera kobieta na mężczyźnie przy pierwszym spotkaniu. Jeśli ma w sobie to „coś”, co trudno jednoznacznie zdefiniować, ma ładną buzię i jest po prostu interesująca, facet na pewno będzie dążył do zawiązania z nią trwałej relacji. Bardzo często jednak bywa i tak, że panowie szukający partnerki na całe życie pomijają zupełnie kobiety nieurodziwe w swoich poszukiwaniach. Wiele osób jest zdania, że nie ma brzydkich kobiet, ponieważ ich piękno tkwi przede wszystkim w ich wnętrzu, mężczyzna musi jednak chcieć to piękno odkryć, aby zaprosić taką dziewczynę na randkę.

be2 – jak szukać partnerki z klasą

Ogłoszenia typu „szukam partnerki” łatwo można odnaleźć w portalach randkowych, takich jak chociażby be2.pl. Jest to z resztą jeden z największych serwisów tego typu w Polsce. Rejestruje się w nim tysiące kobiet i mężczyzn, szukających partnerki lub partnera, przyjaźni czy przygody w portalu. Dzięki Internetowi szansę na zrobienie dobrego, pierwszego wrażenia mają mniej urodziwi ludzie. Dobrodziejstwem staje się dla nich portal, na którym na początku wcale nie muszą ujawniać tego, jak wyglądają. Jeśli komuś na spodoba się rozmowa z taką osobą, to na dalsze miejsca zejdzie to, jak ona wygląda. Nie dla każdego z resztą liczy się uroda. Nie można być przecież aż tak powierzchownym. Liczy się uczucie, które od wewnątrz powoduje, że zarówno kobieta, jak i mężczyzna nabierają blasku i pięknieją w oczach ukochanego czy ukochanej.

Note: we do not provide our service to customers with Luxembourg residence. If you are a Luxembourg resident you're not allowed to register for the service.