Randki w be2 - znajdź pasującego partnera!

fields.headline2

Press image


Jestem

Szukam

error

- Dojrzała samotność czyli – szukam partnera w każdym wieku

- Prawdziwa miłość po 40-tce – to jest możliwe!

- Szukam partnera – be2 to najwygodniejsza metoda

Zwykło się mówić i uważać, że samotność dzieli się na dwa rodzaje: na samotność z konieczności i na samotność z wyboru. Zarówno jedna jak i druga samotność dotyka często w najmniej odpowiednim momencie zarówno osoby młode jak i starsze. W zależności od tego jak jesteśmy skonstruowani psychicznie, tak też będziemy sobie radzili ze swoją samotnością. Szukać partnera nie jest łatwo. Dzisiaj o osobach samotnych mówi się, że są to single czyli ci, którzy „żyją w pojedynkę”. Single to osoby, które z różnych przyczyn, często niezależnych do końca od nich samych, są skazane na życie bez oparcia w drugiej, bliskiej osobie.

be2 lekiem by szukać partnera

Najtrudniej radzą sobie ze swoją samotnością osoby starsze oraz dojrzałe, które teoretycznie czas pierwszej miłości oraz zauroczenia mają już za sobą i są z reguły bardziej wybredni w szukaniu partnera. Są to najczęściej osoby po 40-tce, które długo szukały partnera życiowego lub które z różnych przyczyn – często niezależnych od nich samych – nie miały przy sobie nikogo takiego. Ich samotność można określić, jako samotność dojrzała czyli taka, która nie jest już tylko pewną emocją, ale przede wszystkim jest to utrzymujący się stan ducha oraz swego rodzaju przyzwolenie na to by statut singiel był ich udziałem.

„Dojrzały singiel” szuka partnera

Dojrzały singiel to osoba, która doznała w życiu wielu emocji oraz doświadczyła już sporo. Dla niej szukanie partnera, który będzie czuł podobnie lub rozumiał przeżywane przez nią stany jest, marzeniem niemal nierealnym. Jest tak, dlatego, że rzadko, kiedy osoby po 40-tym roku życia, potrafią znaleźć w sobie tyle odwagi i siły by interesować się przypadkowymi znajomościami czy by wybierać się na randki internetowe. Osoby takie rzadko, kiedy odwiedzają portale randkowe. Nie czują się, bowiem tam zbyt komfortowo, gdyż ich otoczenie to najczęściej osoby młode, które szukają partnera na przygody, spotkania na jeden raz, dla których szybkie randki czy randka z nieznajomym to prawdziwa przygoda i szansa na zaistnienie czy też na zabawę. Dojrzały singiel poszukuje czegoś więcej niż szybkiej randki czy spotkania „na chwilę”.

be2 czyli skuteczne szukanie partnera swoich marzeń

Osoby określane, mianem dojrzałych singli mogą jednak odetchnąć z ulgą i uwierzyć, że dla nich także pojawiła się pewna nadzieja w szukaniu partnera. Dojrzały singiel, także może się zakochać i zbudować jeszcze szczęśliwy i udany związek. Wystarczy, że zarejestruje się on w naszym portalu be2. be2 to miejsce, w którym właśnie dojrzałe single mogą liczyć na skuteczne szukanie partnera swoich marzeń, czyli osoby, która stanie się im bardzo bliska i która będzie rozumiała, na czym polega dojrzały związek. be2 to nowoczesne matrymonialne biuro internetowe, które daje szanse ludziom już bardziej dojrzałym i świadomym przeżywanych emocji na miłość, o której nawet nie śnili. Szukaj partnera z be2, znajdź swoją drugą połówkę!

Note: we do not provide our service to customers with Luxembourg residence. If you are a Luxembourg resident you're not allowed to register for the service.