Randki w be2 - znajdź pasującego partnera!

fields.headline2

Press image

Poznaj prawdziwych ludzi o poważnych zamiarach


Jestem

Szukam

error Uzupełnij swoje dane

Spotkania w Internecie przyszłością randkowania?

- Spotkania w Internecie dla każdego na be2.pl

- Znajdź miłość, przyjaźń i przygodę w świecie wirtualnym

- Szansa Spotkania w Internecie drugiej połówk

Internet powstał stosunkowo niedawno, bo w latach 60-tych XX wieku. Od tej pory jednak całkowicie zmienił swoje oblicze. Na początku, według swoich twórców, miał nade wszystko służyć celom wojskowym i państwowym. Miał pozostać atutem Stanów Zjednoczonych w zakresie komunikowania się poszczególnych jednostek rządowych i wojskowych, na wypadek wybuchu wojny nuklearnej i zerwania wszystkich innych możliwości kontaktu. Sądzono, że Internet będzie tajną siłą, ale z czasem odkryto, jak wielki potencjał dla całej ludzkości drzemie w tym systemie. Nieco później wymyślono World Wide Web, czyli popularne www, które zwykło się wpisywać na początku każdego adresu strony internetowej. Tak Internet powoli zaczął rozprzestrzeniać się na całe Stany Zjednoczone, a później także na Europę, Azję i cały świat. Dziś jego zasięg jest w zasadzie nieograniczony. Nawet będąc w państwach tak zwanego „trzeciego świata” zawsze w jakimś miejscu można połączyć się z światową pajęczyną. Pozostając w stałym kontakcie online można czerpać różnorodne informacje z wielu stron internetowych istniejących w sieci, a także rozmawiać ze swoją rodziną i przyjaciółmi. Internet cały czas ewoluuje i staje się bardziej zaawansowanym systemem, bez którego wielu z nas nie wyobraża sobie już życia. Spotkania w Internecie odbywają nawet politycy i biznesmeni, którzy dzięki temu wcale nie muszą się przemieszczać na wielkie odległości, aby zobaczyć i porozmawiać „twarzą w twarz” z głową innego państwa, czy partnerem w interesach.

Spotkania w Internecie sposobem na randkowanie

Spotkania w Internecie nie koniecznie muszą mieć charakter formalny, choć takie rozmowy także są oczywiście przeprowadzanie. Niemniej jednak, spotkania w Internecie może dziś przeprowadzać każdy, kto tylko ma do niego dostęp, nawet za pośrednictwem zwykłego modemu. Internet od jakiegoś czasu stał się doskonałym sposobem na zawiązywanie interesujących relacji o charakterze damsko-męskim. Randki przez Internet początkowo wzbudzały negatywne emocje. Twierdzono, że spotkania w Internecie w żadnym przypadku nie będą w stanie zastąpić zwyczajnych rozmów na żywo, dotyku i mowy ciała, jaką posługujemy się przecież mimo woli na randkach. Tymczasem randki online zdobywają serca ludzi. Wielu z nas właśnie dzięki sieci internetowej odnalazła miłość swojego życia. W tym świetle, spotkania w Internecie mogą zaowocować prawdziwym, szczerym uczuciem, które bez żadnych problemów przeniesie się do normalnego świata, a nie pozostaje jedynie w wymiarze wirtualnym. Wiele przykładów z życia pokazuje, że spotkania w Internecie mogą być takie same, jak te w świecie zwyczajnym. Tyle, że w sieci łamiemy barierę lokalizacyjną. Bez względu na to, gdzie mieszka nasz rozmówca, czy na drugiej półkuli, czy też w tym samym mieście, możemy z nim swobodnie porozmawiać.

be2 jednym z najpopularniejszych portali randkowych i spotkań w Internecie

Zasługą tego, że spotkania w Internecie stały się aż tak popularne, jest przede wszystkim rozpowszechnienie się idei Web 2.0, w świetle której internauci powinni brać aktywny udział w życiu serwisów. Stąd też powstały serwisy społecznościowe, także te o charakterze randkowym. Do portali, w których śmiało można odbyć cyber randkę, zalicza się serwis be2.pl. Ma on już swoją historię i tysiące użytkowników, którzy na pewno świadczą o jego popularności na tle innych podobnych serwisów. be2 pozwala na randkowanie do woli, nawet osobom, które w normalnym świecie miałyby nikłe szanse na poznanie się ze sobą. Dzięki Internetowi możemy zawiązywać interesujące znajomości i mieć przyjaciół w zasadzie na każdym kontynencie, jeśli przyjdzie nam na to ochota.

Note: we do not provide our service to customers with Luxembourg residence. If you are a Luxembourg resident you're not allowed to register for the service.