Randki w be2 - znajdź pasującego partnera!

Press image

Poznaj prawdziwych ludzi o poważnych zamiarach


Jestem

Szukam

error Uzupełnij swoje dane

- Internetowa randka „z wyższej półki”

- be2 czyli randka „inaczej”

- Randka z be2 szansą na stały związek

„Moja samotność to coś, co mnie przeraża i nie daje spokojnie zasnąć w nocy moim snom” – tak napisała w swoim internetowym pamiętniku jedna z osób, określająca siebie mianem singiel. Samotność to stan emocjonalny, który wynika z braku możliwości nawiązania stałej relacji z innymi osobami. Odpowiednikiem osoby samotnej jest dzisiaj szeroko funkcjonujące pojęcie singiel. Single to osoby w bardzo różnym wieku, które nie potrafią z jakiś przyczyn znaleźć sobie partnera, z którym mogłyby związać się na dłużej lub na stałe. Niektórzy zbytnio zmęczeni już swoją samotnością decydują się na szukanie partnera w sieci. Dla jednych taka internetowa randka to jedynie szansa na dobrą zabawę, na wypełnienie chwilowe pustki, jaka towarzyszy im, na co dzień. Inni z kolei traktują randki internetowe, jako obietnicę nawiązania bliższej relacji z daną osobą.

Psychologia samotności czyli jak singiel szuka miłości

Psychologia samotności każe patrzeć na singli, jako na osoby, zagubione, nieśmiałe, zamknięte w sobie, niepotrafiące nawiązywać śmiałych i zdecydowanych relacji z innymi osobami oraz bez perspektyw na randkę. Nie do końca jednak tak jest. Często single to osoby, które towarzysko wcale nie odbiega od innych osób w jej wieku. Bardzo często okazuje się, że single to osoby samotne z wyboru lub też przez brak odpowiednio skonkretyzowanych oczekiwań, co do potencjalnego partnera oraz nie mające ochoty na randkę na przymus.

Randka z be2 czyli szansa na spotkanie partnera idealnego

Single radzą sobie ze swoją samotnością w dwojaki sposób. Jedni rzeczywiście zamykają się w czterech ścianach i jedyną ich rozrywką są spotkania z wirtualnymi znajomymi lub też internetowa randka z przypadkowo poznanymi na „czacie” osobami. Tak jest łatwiej i wygodniej. Bez wychodzenia z domu, bez konieczności pokazywania siebie, jako prawdziwej osoby, taka rozrywka bardzo im pomaga. Inne osoby z kolei zupełnie się wycofują i mimo, iż nie lubią swojego stanu, nic z nim nie robią a słysząc o różnych nieprzyjemnych doświadczeniach swoich kolegów czy koleżanek także singli z randką w ciemno, wolą w ogóle nie ryzykować. Do tych wszystkich osób, które boją się chatów internetowych z nieznajomymi lub dla tych, które znudziła już tradycyjna randka internetowa z pomocą przychodzi nasz internetowy serwis randkowy be2. Randka w serwisie be2 to wyjątkowe miejsce w sieci, gdzie zwyczajna randka może zmienić się za pomocą kilku kliknięć myszką w zaskakującą, trwałą i miłą znajomość. Randka z be2 to wyjątkowa szansa na spotkanie partnera, o jakim marzyliście. Randka z be2 to spotkania wyjątkowe, które zazwyczaj procentują udanymi trwałymi związkami.

Dlaczego właśnie randka z be2?

be2 to wyjątkowy portal służący zawieraniu równie wyjątkowych znajomości. W obecnej chwili zrzesza on już ponad 19 milionów użytkowników z całego świata. be2 to matrymonialne biuro internetowe, które za pomocą specjalnie opracowanego testu osobowości, pozwala nam na skojarzenie najbardziej odpowiedniego dla nas partnera. Randka z be2 opieraja się przede wszystkim na prawdziwości oraz szczerości uczestników. Są to single, którzy mają już bardziej sprecyzowane wymagania, co do spotkania partnera, z jakim mogą się umówić na randkę lub nawet spędzić resztę życia. Dzięki temu są bardziej wiarygodni i sami też mogą liczyć na spotkanie partnera, który odpowie im tym samym.

Note: we do not provide our service to customers with Luxembourg residence. If you are a Luxembourg resident you're not allowed to register for the service.