Randki w be2 - znajdź pasującego partnera!

fields.headline2

Press image


Jestem

Szukam

error

Ogłoszenia kobiet w serwisie be2

- Kobiety łamiące schematy

- Świadome swej wartości kobiety w portalu randkowym be2

- Be2- szansa dla każdej kobiety na znalezienie partnera

Na randki najczęściej zapraszają mężczyźni, aczkolwiek od pewnego czasu kobiety starają się łamać te utarte schematy. W końcu, czemu równouprawnienie nie miałoby racji bytu także w sercowej sferze naszego życia? Dlaczego kobiety mają cierpliwie czekać na to, aż mężczyzna raczy je zaprosić na randkę? Cóż, większość pań jest zbyt dumnych do tego, aby samodzielnie wyjść z inicjatywą i zaprosić na kolację mężczyznę. Niemniej jednak czasy się zmieniły i młode kobiety coraz rzadziej mają z tym jakiekolwiek problemy. Lubią swoją śmiałość i niezależność od facetów, dlatego też bez cienia wstydu flirtują z mężczyznami, którzy im się podobają i zapraszają ich na randki. Jeszcze daleko do tego, aby to kobieta kupowała mężczyźnie kwiaty, ale już pewne stereotypy są łamane i to nagminnie.

Kobiety wyruszają na łowy

W mediach, w literaturze współczesnej, w licznych gazetach, a w szczególności w filmach i serialach lansowany jest model kobiety sukcesu –singielki, która realizuje swoje plany zawodowe i dąży do ściśle określonych celów. Jest dobrze sytuowana, ma pieniądze i niejednokrotnie władzę. Takie kobiety mogą pociągać mężczyzn, ale są i tacy panowie, którzy się po prostu obawiają zbyt silnych kobiet. Panie świadome swoich potrzeb i możliwości bez trudu znajdują dla siebie partner ów. Czynią to wszelkimi dostępnymi sposobami. Coraz częściej widoczne są ogłoszenia kobiety w mediach, czy też w portalach randkowych takich jak be2. Trzeba powiedzieć, że ogłoszenia kobiety piszą w sposób specyficzny. Nie są to tylko suche informacje – młoda, zadbana kobieta pozna mężczyznę, ale bardziej poetyckie. Można powiedzieć, że oferty matrymonialne czy towarzyskie pań zdecydowanie wyróżniają się na tle innych anonsów, zwłaszcza tych publikowanych przez mężczyzn. Śmiałe panie są obiektem zainteresowania użytkowników portali randkowych. Widać to chociażby na przykładzie be2, gdzie rozmowne, pewne siebie kobiety mają wielu adoratorów, z których mogą do woli wybierać. Nieśmiałe panie wydają się dla mężczyzn mało interesujące. Być może jest to niewłaściwe przekonanie, które jest dla niektórych osób krzywdzące, ale nic nie można na to poradzić. W sieci jednak wiele pań, które na co dzień walczy z nieśmiałością, może sobie pozwolić na odrobinę szaleństwa. Nie widząc mężczyzny, z którym się rozmawia, kobiety są bardziej otwarte, są w stanie nawet samodzielnie zawrzeć znajomość z nieznajomym, choć na żywo nigdy by tego nie zrobiły.

Śmiałe ogłoszenia kobiet w serwisie be2

Wyzwolone kobiety nie mają problemów z mówieniem o swoich potrzebach i pragnieniach. Nie tylko młode dziewczyny, ale również panie w kwiecie wieku w swoich ogłoszeniach jasno określają, jakie mają oczekiwania wobec partnera. Jeśli mężczyźnie odpowiada to, może odpisać na ogłoszenia kobiety. Jeśli nie, nikt nie zmusza go do odzewu na anons. Dla niektórych mężczyzn tak śmiałe ogłoszenia kobiety, w których pisze, że na przykład poszukuje partnera na ognisty wieczór we dwoje, są gorszące. Z kolei inni panowie będą w niebo wzięci, jeśli dane im będzie poznać tak wyjątkową kobietę, bezpruderyjną i otwartą na nowe związki z mężczyznami. Nie każda znajomość musi się przecież kończyć ślubem. Czasem jest to parę randek w przestrzeni portalu be2, a czasem spotkania wychodzą poza jego obręb.

Note: we do not provide our service to customers with Luxembourg residence. If you are a Luxembourg resident you're not allowed to register for the service.