Randki w be2 - znajdź pasującego partnera!

fields.headline2

Press image


Jestem

Szukam

error

Ogłoszenia matrymonialne w be2 - zakochani single

- Spróbuj randki na serio – poważne ogłoszenia

- Single poszukują miłości na be2

- Szukaj partnera w be2- nawet jeśli jesteś samotny z wyboru

Single wszem i wobec cieszą się swą niezależnością, wolnością, jaką daje im samotne życie. Brak rodziny, albo chociaż partnera, z którym trzeba byłoby uzgadniać ważne decyzje to dla niektórych ludzi wielkie szczęście. Z drugiej strony stoją osoby nie potrafiące się pogodzić z własną samotnością, które rozpaczliwie szukają miłości poprzez ogłoszenia. Wydaje się, że są to dwa odrębne światy, które nie rozumieją siebie nawzajem, nie znają własnych potrzeb i pragnień. Generalnie, nie można oceniać stylu życia innych osób, dopóki te nie krzywdzą innych. Ludzi nie powinno obchodzić to, że sąsiad, koleżanka, czy członek rodziny zamiast szukać miłości, partnera na całe życie, woli być sam i realizować własne plany zawodowe. To jego wybór i każdy powinien go uszanować. Nie można kogokolwiek uszczęśliwiać na siłę. Plany matrymonialne dla niektórych będą spełnieniem marzeń, a dla innych najgorszą karą, jaką mogli ponieść. Życie we dwoje, zakładanie rodziny jest dla tych, którzy pewni są takiego kroku. Nikt nie powinien być na siłę zmuszany do małżeństwa, ponieważ nie będzie prawdopodobnie potrafił stworzyć szczęśliwej rodziny.

Ogłoszenia i randki z be2

W sieci istnieje wiele portali, które skupiają osoby ogłoszenia poszukujące miłości. Zostawiają one w nich własne oferty matrymonialne i ogłoszenia typu „szukam chłopaka”. Za pośrednictwem serwisów randkowych, do których niewątpliwie można zaliczyć portal be2.pl, można dzięki ogłoszeniom poznać ciekawych ludzi, znaleźć przyjaciół, randkę, a nawet miłość na całe życie. Co zatem robią w takich miejscach single? Wydawać by się mogło, że taki portal nie jest skierowany na tą grupę docelową. Niemniej jednak należy zauważyć fakt, że zdeklarowani single tworzą własne ogłoszenia, rejestrują się w serwisie be2 i aktywnie uczestniczą w jego życiu. Wykorzystują ogłoszenia i funkcjonalność portalu do tego, aby umawiać się na spotkania , zawierać nowe znajomości i po prostu rozmawiać z innymi użytkownikami serwisu be2. Korzystając z terminologii angielskiej, single poprzez ogłoszenia randkowe uprawiają w ten sposób cyber dating , czyli randki elektroniczne, które czasem jednak wychodzą poza sferę internetową. Czasem ludziom przestają wystarczać takie internetowe ogłoszenia, pogawędki, maile kursujące pomiędzy dwojgiem ludzi stają się bardziej osobiste, aż w końcu za obopólną zgodą dochodzi do spotkania w tak zwanym „realu”. Single pomimo tego, że deklarują w swoich ogłoszeniach „nie szukam miłości i stałych związków” to na przekór sobie i swym zasadom często zakochują się na zabój.

Ogłoszenia dopasowane indywidualnie użytkowników

Takie sytuacje mają miejsce bardzo często. Singiel najpierw wypiera rodzące się w jego sercu uczucie. Nie chce się przyznać do tego, że zależy mu na drugiej osobie aż za bardzo. Woli wciąż przekonywać sam siebie, że miłość i życie we dwoje to banał, któremu on nie chce bynajmniej hołdować. Z czasem jednak miłość rozwija się w jego sercu i nic nie może na to poradzić. Czy singiel może być zakochany tylko poprzez ogłoszenia w internecie? Ależ naturalnie! Przecież każdy może zmienić zdanie. Nie ma nic do stracenia poprzez ogłoszenia matrymonialne . Jeśli tylko osoba, do której pała uczuciem również je dzieli, wówczas mogą stworzyć dobry związek, na solidnych, partnerskich podstawach. Takie małżeństwa nie mają łatwego życia ze sobą, aczkolwiek jeśli tylko jasno od samego początku ustalą pewne reguły tej życiowej gry, wtedy będą mogli osiągnąć porozumienie i prawdziwe szczęście we dwoje. Wiele osób jest zdania, że nie da się przejść przez życie samotnie. Przykłady ogłoszeń z portalu be2 pokazują, że czasem rzeczywiście ta zasada może mieć pokrycie w rzeczywistości.

Note: we do not provide our service to customers with Luxembourg residence. If you are a Luxembourg resident you're not allowed to register for the service.