znajdziemy dla Ciebie idealnego partnera
Zarejestruj się teraz BEZPŁATNIE

Najlepsze randki online dla rodziców singli

Samotnym matkom oraz ogólnie mówiąc samotnym rodzicom nie jest łatwo znaleźć właściwego partnera, który by pasował do ich stylu życia. Randki dla rodziców nie są rzeczą banalną, nie łatwo jest wyjść tak po prostu  na wieczorne spotkania w mieście. Przede wszystkim potrzebują opiekunki do dzieci i nie mogą tak łatwo przypowadzić obcą osobę na jedną noc do domu.  Single rodzice z regóły nie posiadają zbyt wielu przyjaciół singli, czyli szukanie i znalezienie partnera na przyjęciach w gronie par jest prawie nie możliwe.

single rodzice

Następne wyzwanie, jakim muszą strawić czoła single rodzice jest: jak opowiedzieć partnerowi o dzieciach? Jak on/ona zareaguje?

be2 nie tylko ułatwia singlom rodzicom szukanie partnera w sieci, lecz również rozwiewa wszystkie problemy związane z randkami dla rodziców.

Zdjęcie pobrano z www.welt.de

Na przykład każdy może wybrać w swoim profilu w be2, czy potencjalny partner może mieć dzieci, czy nie. Każdy, kto nie wyrazi zgody na partnera posiadającego dzieci, nie zostanie Tobie przedstawiony i dzięki  temu unikasz rozczarowania i niemiłych niespodzianek. Z be2 od samego początku, czy polecony partner ma ochotę spotykać się na randkach online z osobą mającą dzieci.

Randki dla rodziców w be2 są bardzo popularne, ponieważ Serwis jest doskonale dopasowany do potrzeb rodziców singli. W maju, czyli w miesiącu, gdy obchodzimy Dzień Matki (w niektórych krajach Dzień Ojca) be2 chciałoby dać większą szansę spotkania partnera w sieci dla rodziców singli udostępniając im 5 dni darmowego Konta Premium.*

Oto kilka porad, które mogą uczynić randki dla singli rodziców sukcesem:

  • Pierwszy krok to darmowy test osobowości. Pomaga on określić, jaki partner pasuje do Twojej osobowości najlepiej i co najważniejsze – dzieli Twoje wartości!
  • Napisz w swoim profilu, że masz dzieci. Możesz również wybrać, czy chcesz spotkać na randki onlie innych rodziców, czy raczej osoby bez dzieci.
  • Następnie dodaj ładne zdjęcie! Twoja prywatność będzie bezpieczna, ponieważ tylko wybrane przez Ciebie osoby mogą oglądać Twoje zdjęcia.
  • Bądź aktywny! Kontaktuj polecone Ci osoby, napisz im wiadomość! W maju oczekujemy w be2 wielu singlu rodziców pragnących umówić się na randki!

*Wszystkie single – mamy, które zarejestrują się  przed 06.05.2010 i single tatusiowie, którzy zarejestrują się przed 13.05.2010, otrzymają 5 dni ’ darmowego Konta Premium!

Satisfied Users