znajdziemy dla Ciebie idealnego partnera
Zarejestruj się teraz BEZPŁATNIE

Mowa ciała - flirtowanie wzrokiem

flirtowanie wzrokiem

Dziś następne porady Sagio.pl i be2 z serii – jak skutecznie uwodzić kobietę i jak szukać kobiety wymarzonej?

Chyba każdy z nas robił to kiedyś, każdy nas zatrzymywał wzrok na oczach kobiety, która nam się podoba. Pytanie tylko teraz na jak długo go zatrzymałeś?

Jeśli kiedy ona spojrzała od razu go odwróciłeś, to postąpiłeś normalnie.
Jeśli natomiast zatrzymałeś go na dłużej to wtedy można mówić o flirtowaniu wzrokiem.
Dzięki takim zabawom wzrokiem nie poderwiesz kobiety i to nie sprawi, że ona na pewno do ciebie podejdzie, jednak ją zaintryguje, bardzo umili, urozmaici i doda uroku całej tej grze.
Nie chodzi mi o wpatrywanie się natrętnie w kobietę ale o wyrafinowane gry, o których zaraz napiszę zanim jednak to:

Na pewno każdy z nas wie kim była Marilyn Monroe, uchodząca za symbol seksu i urody. Śpiewała tańczyła, miała wielki temperament. Jednak czy ktoś zwrócił uwagę na to jak opanowała sztukę, o której tu piszę?
Jeśli nie to prześledźcie to.

Jest kilka sposób zabaw wzrokiem:

Jednym z nich jest tak zwany sowi wzrok. Patrzysz się kobiecie w oczy ale w taki sposób jakbyś patrzał na przedmiot lub to co jest z nią i wyobrażał sobie to.

Można przeciągać spojrzenia, czyli patrzeć się w oczy kobiety tak długo aż ona nie odwróci wzroku.

Patrzysz się kobiecie najpierw w lewe oko następnie w prawe później na usta i tak w kółko, wprowadza to erotyczne napięcie.

W ramach ciekawostki dodam, że został kiedyś przeprowadzony test na kobietach, patrzyły one tylko na zdjęcia mężczyzn i miały wybrać, który z nich wydaje się najbardziej atrakcyjny.

Osoby przeprowadzające tekst dały im pięć zdjęć mężczyzn z normalnymi źrenicami i pięć z powiększonymi i okazało się, że praktycznie dla wszystkich pań mężczyźni z poszerzonymi źrenicami byli atrakcyjniejsi.

www.Sagio.pl

Satisfied Users