znajdziemy dla Ciebie idealnego partnera
Zarejestruj się teraz BEZPŁATNIE

Międzynarodowy Dzień Wirtualnej Miłości: Niech się wszyscy dowiedzą o Twojej wirtualnej miłości

24 lipca – ten dzień to Międzynarodowy Dzień Wirtualnej Miłości – dzień świętowania dla par, które odnalazły swoją drugą połówkę przez internet. Powód: wiele par jest wciąż na tyle nieśmiała aby przyznać, że ich miłość narodziła się online. Międzynarodowy Dzień Wirtualnej Miłości zachęca wszystkich do dzielenia się historiami miłosnymi, które miały swój początek w wirtualnym świecie.

Internet już dawno zastąpił miejsce pracy, przyjęcia u znajomych czy dyskoteki jako najbardziej popularne miejsce do poznania swojej drugiej połowy. Single szybko podłapały fakt, że poprzez internet można szybko odszukać osoby, które pasują do nich pod względem oczekiwań od życia i miłości. Wyniki serwisów randkowych mówią same za siebie: na przykład 40% wszystkich użytkowników be2 twierdzi, że odnalazło swoją życiową partnerkę – czy to samo można powiedzieć o gościu pijącego piwo i podrywającego kobiety w lokalnym pubie?

Niemniej jednak wiele osób wciąż nie chce mówić znajomym, kolegom z pracy czy rodzinie, że tak właśnie się zakochali. W rzeczy samej, ostatnie badanie przeprowadzone przez serwis randkowy be2 ujawniło duże rozbieżności odnośnie sposobu zachowania się osób w serwisach randkowych i sposób w jaki single mówią o nich. Pomimo tego, iż 35% singli próbowało randkować przez internet, 50% z nich nie chciało mówić innym o swoich wirtualnych poszukiwaniach miłości. Wiele „internetowych” par nawet wymyśla historię jak się poznali, na wypadek jakby ktoś pytał.

Międzynarodowy Dzień Wirtualnej Miłości popiera bardziej pozytywne podejście do randek internetowych. Zamiast zostawić wszystko w rękach losu, dzisiejsi single mają tą możliwość aby odnaleźć odpowiednią osobę, z którą będą chcieli dzielić życie – kogoś o podobnym sposobie myślenia, z podobnym podejściem do życia, krótko: drugą połówkę w internecie. Jednak niezależnie od tego jak wirtualne może się wydawać poszukiwanie partnera czy partnerki w internecie, nie ma nic bardziej realnego niż gdy te dwie osoby spotkają się osobiście na pierwszej randce – a już na pewno nie ma nic wirtualnego w tym jak zaiskrzy i wirtualna miłość zamieni się w realny związek.

Więc jeżeli jesteś singlem lub singielką poszukującą miłość poprzez randkowe serwisy internetowe, nie bój się o tym mówić swoim znajomym – najprawdopodobniej robili dokładnie to samo i mogą dać Wam jakieś podpowiedzi! A jeżeli spotkaliście się w sieci, świętujcie wirtualne początki swojego związku podczas Międzynarodowego Dnia Wirtualnej Miłości. Ale nie martwcie się: nawet jeżeli oznaczamy Międzynarodowy Dzień Wirtualnej Miłości jako romantyczny lipcowy dzień, możecie również obchodzić Walentynki w lutym.

Zarejestruj się teraz za darmo – i odnajdź swoją wirtualną miłość na be2!

Satisfied Users