znajdziemy dla Ciebie idealnego partnera
Zarejestruj się teraz BEZPŁATNIE

Ankieta w be2: wirtualne przyjaźnie – czemu nie? Szukanie partnera jednak lepiej powierzyć ekspertom!

Możliwość bycia w ciągłym kontakcie z ludźmi, których znamy oraz odświeżenie kontaktu ze starymi przyjaciółmi przy pomocy serwisów społecznościowych, jest ostatnio w modzie.

22591716

Dla 55% użytkowników be2 są to główne powody korzystania ze stron typu Nasza klasa, Facebook lub Myspace. Jednakże ankieta w be2 ukazuje, że coraz więcej osób poznaje nowych przyjaciół online: około 60% pytanych korzysta z serwisów społecznościowych w celu poznania nowych ludzi, których dotąd nigdy nie spotkało w „realnym” świecie. Z badania wynika, że wirtualne przyjaźnie mają całkowicie odmienne znaczenie niż przyjaźnie w “realnym świecie”, ponieważ 2/3 ankietowanych twierdzi, iż przyjaźń nabiera mocy dopiero wtedy, gdy dochodzi do osobistego kontaktu z daną osobą. Według użytkowników trudno uważać kogoś za przyjaciela spotykając się wyłącznie w wirtualnym świecie, mimo, że w serwisach społecznościowych można szybko i bezproblemowo poznać, z kim mamy dużo wspólnego, a z kim nie.

Zdjęcie pobrane z: www.wowday.org Jeśli chodzi o związki znaczące więcej niż przyjaźń, czyli miłość i partnerstwo, opinia użytkowników be2 jest niemalże jednogłośna: 2/3 pytanych osób z 35 krajów jest zdania, że poznanie miłości i szukanie partnera jest jedynie możliwe dzięki profesjonalnym serwisom doboru partnerskiego, ponieważ dają one pewność, że również inni użytkownicy szukają partnera. A Ty? Szukasz partnera,stabilnego związku i nie masz jeszcze konta w be2? Zaufaj naszemu profesjonalnemu testowi osobowości  i znajdź swojego wymarzonego partnera już dziś!
Satisfied Users