znajdziemy dla Ciebie idealnego partnera
Zarejestruj się teraz BEZPŁATNIE

Blog

24 lipca – ten dzień to Międzynarodowy Dzień Wirtualnej Miłości – dzień świętowania dla par, które odnalazły swoją drugą połówkę przez internet. Powód: wiele par jest wciąż na tyle nieśmiała aby przyznać, że ich miłość narodziła się online. Międzynarodowy Dzień Wirtualnej Miłości zachęca wszystkich do dzielenia się historiami miłosnymi, które miały swój początek w wirtualnym świecie. Internet już dawno zastąpił miejsce pracy, przyjęcia u znajomych czy dyskoteki jako najbardziej popularne miejsce do poznania swojej drugiej połowy. Single szybko podłapały fakt, że poprzez internet można szybko odszukać osoby, które pasują do nich pod względem oczekiwań od życia i miłości. Wyniki serwisów randkowych mówią same za siebie: na przykład 40% wszystkich użytkowników be2 twierdzi, że odnalazło swoją życiową partnerkę – czy to samo można powiedzieć o gościu pijącego piwo i podrywającego kobiety w lokalnym pubie?
Dziś następne porady Sagio.pl i be2 z serii – jak skutecznie uwodzić kobietę i jak szukać kobiety wymarzonej? Chyba każdy z nas robił to kiedyś, każdy nas zatrzymywał wzrok na oczach kobiety, która nam się podoba. Pytanie tylko teraz na jak długo go zatrzymałeś? Jeśli kiedy ona spojrzała od razu go odwróciłeś, to postąpiłeś normalnie. Jeśli natomiast zatrzymałeś go na dłużej to wtedy można mówić o flirtowaniu wzrokiem. Dzięki takim zabawom wzrokiem nie poderwiesz kobiety i to nie sprawi, że ona na pewno do ciebie podejdzie, jednak ją zaintryguje, bardzo umili, urozmaici i doda uroku całej tej grze. Nie chodzi mi o wpatrywanie się natrętnie w kobietę ale o wyrafinowane gry, o których zaraz napiszę zanim jednak to:
Często myślimy “Zachowanie, jak u typowego mężczyzny! Albo “typowa kobieta”, rozmawiając z naszym partnerem. Często zdarza się, że komunikacja między kobietą a mężczyzną przypomina komunikację między cudzoziemcami – każdy mówi w innym języku!
Samotnym matkom oraz ogólnie mówiąc samotnym rodzicom nie jest łatwo znaleźć właściwego partnera, który by pasował do ich stylu życia. Randki dla rodziców nie są rzeczą banalną, nie łatwo jest wyjść tak po prostu  na wieczorne spotkania w mieście. Przede wszystkim potrzebują opiekunki do dzieci i nie mogą tak łatwo przypowadzić obcą osobę na jedną noc do domu.  Single rodzice z regóły nie posiadają zbyt wielu przyjaciół singli, czyli szukanie i znalezienie partnera na przyjęciach w gronie par jest prawie nie możliwe. Następne wyzwanie, jakim muszą strawić czoła single rodzice jest: jak opowiedzieć partnerowi o dzieciach? Jak on/ona zareaguje? be2 nie tylko ułatwia singlom rodzicom szukanie partnera w sieci, lecz również rozwiewa wszystkie problemy związane z randkami dla rodziców.
blog be2 prezentuje porady Sagio, jak rozmawiać z kobietami na pierwszej randce. Czytaj blog be2.pl! Grafik pobrano: istockphoto.com Renzo70 Większość z nas definiuje swoje problemy z „randkowaniem” jako strach przed podejściem, brak pewności siebie i obawą, że zabraknie przysłowiowego języka w gębie. Każdy mężczyzna chociaż raz w życiu miał takie właśnie obawy, dlatego zapytałem 5 kobiet o czym powinnyśmy rozmawiać z nimi na randce (rozmowa przeprowadzona dzięki uprzejmości www.sagio.pl ). Oto ich odpowiedzi, panowie to coś dla was. - Umówiliśmy się po raz pierwszy na kawę, o czym powinniśmy rozmawiać? Ania: Na pewno o naszych zainteresowaniach, może się zdarzyć, że lubimy to samo, a to będzie ważne jeśli mamy się jeszcze spotkać, bo będziemy mieli fajny wspólny temat do rozmowy.
Dziś kotynuujemy z naszymi poradami dla mężczyzn... Pora więc na pierwszy pocałunek... Grafik pobrany: istockphoto.com.bjones27 3 zabawne i niezawodne sposoby by pocałować ją po raz pierwszy: 1. Jeżeli dziewczyna przyzna się, że ma łaskotki zacznij ją łaskotać! Gilgocz ją, aż w końcu powie przestań! W szczycie, kiedy się śmieję i wydziela dużo pozytywnych emocji pocałuj ją. Pocałunek powinien trwać ok. 10 sekund, po czym przestań i zapytaj się "nadal chcesz, bym PRZESTAŁ?" Nie czekając na odpowiedź – pocałuj ją ponownie. 2. Najlepiej sposób na pocałunek na końcu randki – jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś. Na pożegnanie  przytul dziewczynę i powiedź : „Skoro minęliśmy scenę przytulania, pocałujmy się”(i pocałuj ją!) 3.
Czym różni się kobieta od mężczyzny? Na kolejnych postach be2 we współpracy z ekspertem kobiecych umysłów – Sagio.pl przedstawi porady i wskazówki z cyklu: jak radzić sobie z kobietami,  jak rozmawiać i jak je rozumieć. Dziś o różnicach mózgów kobiet i mężczyzn: Co kobiety mają na myśli, gdy mówią.... Mówisz to każdej? - jak się wykażesz to się z Tobą umówię! Czemu uważasz, że będę Tobą zainteresowana? – udowodnij, że jesteś mnie wart! Mógłbyś mnie podrzucić? – chciałaby się z Toba umówić… Źle dziś wyglądam, chyba utyłam! - powiedź mi coś miłego! Kochasz mnie? – nabroiłam i nie wiem jak Ci to powiedzieć…
[caption id="attachment_399" align="alignleft" width="198" caption="sagio - czego chcą od ciebie kobiety"][/caption] be2.pl nawiązało współpracę z Sagio.pl! Portal w, którym odkrywamy wszystkie tajemnice kobiecych umysłów Sagio.pl! 30 unikalnych filmów miesięcznie, gdzie kobiety same powiedzą Ci czego od Ciebie chcą i odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania. Autor: sagio.pl Zdjęcie pobrane z: istockphoto.com 1001nights's
Kto jest naszym ulubionym Świętym?  Święty Walenty oczywiście!!! „Jestem pewien, że nie ma innego Świętego, Który jest bardziej wieki niż Święty Walenty” - Ogden Nash Wszystkim naszym czytelnikom i Użytkownikom serwisu be2 życzymy szczęśliwych, romantycznych Walentynek!

Pages