Zarejestruj się BEZPŁATNIE

Zaloguj się
German
French
Dutch
French
English
French

Nie pamiętasz hasła?

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Zastosowanie mają Polityka prywatności i Warunki świadczenia usług Google.

Poznaj prawdziwych ludzi o poważnych zamiarach


Jestem

Szukam

error

Znany z...

Pobierz aplikację be2 teraz:

Dlaczego be2 odnosi sukces?

Znajdź osobę pasującą do Ciebie

 • Początek miłosnego związku.

  Opierając się na wynikach naukowej oceny osobowości be2, zostaną Ci przedstawione jedynie pasujące do Ciebie osoby. Wynik testu osobowości, opis idealnego partnera oraz lista naszych rekomendacji są bezpłatne i niezobowiązujące.

 • Ochrona Twoich danych osobowych.

  Zapewniamy, że Twoje dane osobowe oraz rozmowy z polecanymi partnerami nie zostaną udostępnione nikomu z zewnątrz.

 • Jeszcze nigdy poznanie kogoś nowego nie było takie proste.

  Przeglądaj propozycje kontaktu we własnym tempie. Szczegółowe profile pomogą Ci odkryć wspólne zainteresowania. Wyślij komplement, uśmiech lub osobistą wiadomość – nasz serwis sprawi, że naprawdę łatwo zrobisz pierwszy krok!

 • Wytyczne dotyczące bezpieczeństwa be2

  Data w bezpieczny i łatwy sposób na be2 - W be2 nie tylko znajdziesz randkę, której od zawsze szukasz, ale również bezpieczne środowisko. Mamy wiele funkcji, aby zapewnić bezpieczeństwo Twojego randkowania. Bezpieczeństwo online z be2

Rozmowy wideo!

Poznaj kogoś nowego dzięki video-randce
 • Zaufanie. Zanim Ty i wybrana osoba z propozycji kontaktu spotkacie się osobiście, poznaj ją bliżej przez rozmowę wideo. Teraz, dzięki naszej nowej usłudze wideo, możecie cieszyć się wzajemnym towarzystwem i interesującą rozmową wygodnie i nie wychodząc z domu!
 • Pełna kontrola. Dzięki rozmowie wideo, to Ty decydujesz, z kim chcesz rozmawiać, jak długo i jakimi informacjami chcesz się podzielić. Gdziekolwiek jesteś: w domu czy w kawiarni, to do Ciebie należy decyzja o tym, jaki będzie następny krok!
 • Anonimowość. Żaden z użytkowników nie ma dostępu do informacji o Tobie, ani Twoich danych osobowych. Ty decydujesz, jakimi informacjami chcesz się podzielić. Z naszej strony zapewniamy Ci całkowitą anonimowość i ochronę.
 • Bezpieczeństwo. Wszystkie połączenia poprzez rozmowę wideo są zabezpieczone 128-bitowym szyfrowaniem SSL. Dane połączenia i informacje osobowe są niewidoczne dla osób trzecich. Zachowanie Twojej anonimowości to nasz najwyższy priorytet.
video chat preview

Znajdź miłość w kraju nad Wisłą

be2 Randki Online w Polsce

Znalezienie miłości w Polsce może być trudne – długie dystanse oraz populacja singli nierównomiernie rozproszona po całym kraju to wyzwanie dla zorganizowania spotkania. Dzięki serwisowi randek online, znalezienie miłości w Polsce stało się w ostatnich latach o wiele łatwiejsze.

*Ze względu na ochronę prywatności, stosujemy tutaj zdjęcia zastępcze.


Nowoczesne randki - w be2 poznasz single z Twojej okolicy!

Szukanie miłości nie jest łatwe w dzisiejszym pełnym wielu singli świecie. Znalezienie partnera idealnie pasującego poprzez przyjaciół, w barze lub podczas wakacji dla singli nie jest najlepszym rozwiązaniem matrymonialnym.

Przyłącz się do be2, poznaj nowoczesną alternatywę na randki internetowe i tradycyjne oferty matrymonialne, szukaj miłości i znajdź partnera przez dating w be2, który perfekcyjnie pasuje do Twojej osobowości i spróbuj z nim randki online. Sukces be2 w branży randki pl online jest powiązany z wyszukaną metodą doboru partnerskiego, opartą na naukowo opracowanym teście osobowści. Podczas gdy zwykłe randki w lub poczynania pod hasłem szukam partnera podobne ogłoszenia matrymonialne wymagają dużo wysiłku, by wyszukać odpowiednie profile singli, którzy przypadli nam do gustu, w be2 dating oszczędzasz czas i energię! Nasi single mają łatwiej. Dlaczego? Wyjaśnienie jest proste! Po pierwsze randki pl w be2 to efektywny sposób spotkania singli , którzy nie tracą czasu, lecz myślą poważnie o szukaniu miłości na stałe.

Po drugie single na sześciu kontynentach zaufało metodzie be2 i liczba użytkowników w be2 dating stale rośnie każdego dnia. W serwisie randki be2 wszyscy zarejestrowani single otrzymują szansę spotkania partnera, szukać chłopaka i szukać kobiety, którzy idealnie uzupełniają ich osobowość, ponieważ be2 odpowiednio selekcjonuje te osoby z bazy danych, które wykazują wysoki wskaźnik kompatybilności i przedstawia je odpowiednim użytkownikom. Ponadto randka w be2 jest całkowicie anonimowa i bezpieczna, w porównaniu do bezpłatnych randek internetowych, gdzie wszyscy single mogą oglądać Twój profil. W be2 stawiamy na profesjonalizm, pomagamy singlom Ci założyć profil, wstawić zdjęcia, doradzamy singlom, jak udoskonalić ich profil i sprawić, by stał się atrakcyjnym dla innych singli.

Dalsza inicjatywa zależy do zarejestrowanych singli. Z be2 wszyscy single mogą wysyłać wiadomości korzystając z bezpieczne wewnętrznej skrzynki mailowej be2 na swojej osobistej stronie oraz brać udział w quizie. Wykorzystując wszystkie możliwości oferowane przez ogłoszenia be2 prawdopodobieństwo pierszej randki i spotkania przyjaciela lub pasującego partnera staje się większe dla naszych singli. Dowodem naszego sukcesu są liczne e-maile z podziękwaniami oraz historie miłosne wynikające z pierwszej randki, które otrzymujemy od zakochanych singli każdego dnia. Single, którzy do nas piszą w większości podchodzili sceptycznie na ogłoszenia matrymonialne i serwisy randkowe w internecie. Rejestrując się w be2 odnaleźli nadzieję na przyjaźń, szansę randki, partnerstwo i szukać miłości na całe życie.

Przekonaj się sam, w serwisie randki be2 nic nie masz do stracenia,a zyskać możesz wiele! Nie pozwól nie siebie czekać! Przyłacz się do be2 już dziś i szukaj partnera - kobietę lub mężczyznę swoich marzeń! Szukaj miłości z be2! Znajdź partnera na całe życie spośród milionów singli w be2!

Strony tematyczne be2 na randki dla singli


Note: we do not provide our service to customers with Luxembourg residence. If you are a Luxembourg resident you're not allowed to register for the service.