Randki w be2 - znajdź pasującego partnera!

Żadnych obaw przy 100 procentach zgodności

„Szanowny be2,

Oto nasza krótka historia!

Z ciekawością odwiedziłam stronę be2. Po krótkim czasie otrzymałam pierwszą wiadomość kontaktową. Szybko przyciągnęła moją uwagę, jak również zdjęcie, które zobaczyłam spodobało mi się bardzo. Nie czekałam długo i wysłałam mój adres E-Mail. W zamian dostałam wiadomość, która zawierała numer telefonu. Przypominam sobie, że rozmawialiśmy ponad godzinę, następnego dnia były to już cztery godziny! Nasza zgodność, którą nam przedstawiliście na podstawie naszego testu osobowości wynosiła prawie 100%. Dwa dni później mój kochany odwiedził mnie.

Obecnie dzieli nas 200 kilometrów, ale to dla nas żadna przeszkoda. Każdy weekend spędzamy we dwoje. Podczas ferii zimowych planujemy przeprowadzkę, bo rownież w tygodniu nie możemy żyć bez siebie.

Mogę tylko udzielić rady wszystkim singlom: Nie traćcie nadziei! be2 może naprawdę dobrze doradzić.

Dziękuję serdecznie i pozdrawiam całą firmę be2.
Wasza Stefania
Zarejestruj się za darmo!
Kobieta Mężczyzna
Kobieta Mężczyzna
Proszę uzupełnić dane

Klikając powyższy przycisk akceptujesz "Regulamin Serwisu" oraz "Politykę Prywatności".
Zadowoleni Użytkownicy
Albina, Warszawa, 38
Miałam już dość oglądania tysięcy nieodpowiednich dla mnie profili na innych stronach. Z be2 było inaczej. Moja lista polecanych partnerów była prosta w użyciu, a kontakty które otrzymywałam były zgodne z moim wykształceniem i zainteresowaniami.
Jacek, Kraków, 49
Podczas mojego krótkiego pobytu na tej stronie, spotkałem naprawdę uroczą kobietę. Pomimo faktu, że mieszkamy daleko od siebie, zdecydowaliśmy się dać sobie szansę. Prawdziwa miłość nie zna granic!