Randki w be2 - znajdź pasującego partnera!

Wiara...nadzieja...a najpiękniejsza jest miłość!

Kiedy już przestałam wierzyć w to, że życie mnie jeszcze pozytywnie zaskoczy, wszystko się zmieniło... na lepsze... Przypadkiem weszłam na jego profil. Znalazłam tam osobę podobną do mnie. Największe wrażenie zrobiły na mnie jego odpowiedzi na pytania, na które odpowiedziałabym w ten sam sposób. Odpisał już następnego dnia rano. To było 15 listopada 2008. Nigdy nie zapomnę tej daty. I mimo dzielącej nas odległości nic nie przeszkodziło nam w tym, byśmy mogli się spotkać... raz... drugi.... trzeci.... Maciek wniósł w moje życie samotnej matki chorego dziecka wiele miłości, wiary i nadziei, że wszystko może się ułożyć. Zaakceptował i pokochał moją córkę jak własne dziecko. To zrobiło na mnie największe wrażenie. Kochamy się i chcemy razem stworzyć rodzinę, kochającą się, wspierającą się rodzinę. Taką, jakiej pragniemy oboje.. dla nas i dla dziecka. Odnaleźliśmy się bo takie było nasze przeznaczenie. Czujemy to, a be2 nam to umożliwiło..

Dziękuję, zwłaszcza w imieniu mojej córki i własnym. Każdemu życzę takiej miłości. Na dobre i na złe :D

be2- To działa
Zarejestruj się za darmo!
Kobieta Mężczyzna
Kobieta Mężczyzna
Proszę uzupełnić dane

Klikając powyższy przycisk akceptujesz "Regulamin Serwisu" oraz "Politykę Prywatności".
Zadowoleni Użytkownicy
Albina, Warszawa, 38
Miałam już dość oglądania tysięcy nieodpowiednich dla mnie profili na innych stronach. Z be2 było inaczej. Moja lista polecanych partnerów była prosta w użyciu, a kontakty które otrzymywałam były zgodne z moim wykształceniem i zainteresowaniami.
Jacek, Kraków, 49
Podczas mojego krótkiego pobytu na tej stronie, spotkałem naprawdę uroczą kobietę. Pomimo faktu, że mieszkamy daleko od siebie, zdecydowaliśmy się dać sobie szansę. Prawdziwa miłość nie zna granic!