Randki w be2 - znajdź pasującego partnera!

W miłości wszystkie chwyty dozwolone

Na początku oboje sceptycznie podchodziliśmy do internetowych randek poprzez serwisy typu be2. Jak jednak mówi przysłowie 'w miłości i na wojnie wszystkie chwyty dozwolone' postanowiliśmy więc spróbować. Pierwszy odezwał się Piotr, przesyłając quiz z trzema pytaniami. Niby banał, a jednak było w tym coś, co mnie do niego przekonało. Wymieniliśmy się zdjęciami, następnie całą masą maili. Opowiadał mi o sobie, a ja opowiadałam mu o mnie. Postanowiliśmy się spotkać. Choć żadne z nas nie wierzyło w miłość od pierwszego wejrzenia, uważaliśmy, że to bujda i bajka dla dzieci, jednak okazało się, że faktycznie się przytrafia. Nam się przytrafiło. Pierwsze nasze spotkanie było randką idealną. Choć oboje byliśmy zdenerwowani, rozmowa poszła jak z płatka. Pierwsze nieśmiałe dotknięcie dłoni, pierwszy pocałunek... Odnaleźliśmy się poprzez be2, za co oboje jesteśmy wdzięczni. Odnaleźliśmy nasze szczęście i oboje wiemy, że chcemy spędzić ze sobą resztę życia i wspólnie się zestarzeć.

Pozdrawiamy,

Kasia i Piotrek.

Ps. Choć gwarancji nigdy nie ma, warto próbować i szukać szczęścia również w takich miejscach jak randki internetowe. Bo nasze szczęście może się ukrywać za następnym kliknięciem myszki.
Zarejestruj się za darmo!
Kobieta Mężczyzna
Kobieta Mężczyzna
Proszę uzupełnić dane

Klikając powyższy przycisk akceptujesz "Regulamin Serwisu" oraz "Politykę Prywatności".
Zadowoleni Użytkownicy
Albina, Warszawa, 38
Miałam już dość oglądania tysięcy nieodpowiednich dla mnie profili na innych stronach. Z be2 było inaczej. Moja lista polecanych partnerów była prosta w użyciu, a kontakty które otrzymywałam były zgodne z moim wykształceniem i zainteresowaniami.
Jacek, Kraków, 49
Podczas mojego krótkiego pobytu na tej stronie, spotkałem naprawdę uroczą kobietę. Pomimo faktu, że mieszkamy daleko od siebie, zdecydowaliśmy się dać sobie szansę. Prawdziwa miłość nie zna granic!