Randki w be2 - znajdź pasującego partnera!

Przypadek... a może przeznaczenie?

Witam Was,

nie jestem zwolenniczką szukania partnera w sieci, dlatego też z dużym dystansem podeszłam do tej strony, jak również innych serwisów randkowych. Zarejestrowałam się, zrobiłam test osobowości, odpowiedziałam na kilka pytań dotyczących siebie, dodałam kilka zdjęć i obiecałam sobie że odpowiem tylko na pierwszego e-maila, z racji tego że za miesiąc wyjeżdżałam za granicę. I tak też się stało, udzieliłam odpowiedzi na wiadomość, którą wysłał do mnie Marcin, a konkretnie była to krótka wiadomość kontaktowa z prośbą o udostępnienie zdjęć. Od tego czasu wszystko potoczyło się szybkim tempem... Dziękuję za to szczęście, które teraz mam, za mojego już mężczyznę ... nie wierzyłam, że to może zadziałać, ale to prawda. Działa - oby już na zawsze, bo jestem szczęśliwa gdy On jest blisko mnie... be2 - dziękuję Wam za umożliwienie nam poznania mi miłości mojego życia!

Pozdrawiam serdecznie,

Basia
 
Zarejestruj się za darmo!
Kobieta Mężczyzna
Kobieta Mężczyzna
Proszę uzupełnić dane

Klikając powyższy przycisk akceptujesz "Regulamin Serwisu" oraz "Politykę Prywatności".
Zadowoleni Użytkownicy
Albina, Warszawa, 38
Miałam już dość oglądania tysięcy nieodpowiednich dla mnie profili na innych stronach. Z be2 było inaczej. Moja lista polecanych partnerów była prosta w użyciu, a kontakty które otrzymywałam były zgodne z moim wykształceniem i zainteresowaniami.
Jacek, Kraków, 49
Podczas mojego krótkiego pobytu na tej stronie, spotkałem naprawdę uroczą kobietę. Pomimo faktu, że mieszkamy daleko od siebie, zdecydowaliśmy się dać sobie szansę. Prawdziwa miłość nie zna granic!