Randki w be2 - znajdź pasującego partnera!

Od spotkania do małżeństwa

Witam serdecznie!


Mam na imię Rafał i pisze w imieniu mojej żony Marzanny, którą poznałem dzięki Państwa serwisowi.

Historia nasza zaczęła się w styczniu bieżącego roku, kiedy to dzięki Państwa serwisowi pierwszy raz skontaktowaliśmy się ze sobą.

Jednak w tym czasie moja obecna żona spotykała sie z innym mężczyzną (też poznanym dzięki propozycji i dopasowania przez Wasz serwis) i nasz kontakt ponowił sie dopiero w marcu.

Małżonka moja posiadała konto Premium ja natomiast dostawałem od Państwa weekendowy dostęp. Pisaliśmy przez Wasz serwis i postanowiliśmy sie spotkać.

Tak sie złożyło, że zaiskrzyło między nami bardzo i to od pierwszego spotkania, dzięki temu już jesteśmy ze sobą około 8 miesięcy, a jako ludzie już z bagażem życiowym postanowiliśmy się pobrać i tak też zrobiliśmy.

Tak w telegraficznym skrócie przedstawia sie nasza historia :)

Podsumowując, oboje z małżonka byliśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Państwa serwisem - bardzo fajnie funkcjonuje powiadamianie na pocztę wg. ustalonych kryteriów itd., dzięki czemu spotykaliśmy sie z rożnymi osobami poznanymi przez Państwa serwis aż do kiedy spotkaliśmy siebie.

Dziękujemy Państwu za mila współpracę. Właśnie wyjeżdżamy z małżonka do Tunezji na 7 dniowy wypoczynek. Państwu Życzymy Zdrowych i Spokojnych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku 2011.

Pozdrawiamy Marzanna i Rafał :)
Zarejestruj się za darmo!
Kobieta Mężczyzna
Kobieta Mężczyzna
Proszę uzupełnić dane

Klikając powyższy przycisk akceptujesz "Regulamin Serwisu" oraz "Politykę Prywatności".
Zadowoleni Użytkownicy
Albina, Warszawa, 38
Miałam już dość oglądania tysięcy nieodpowiednich dla mnie profili na innych stronach. Z be2 było inaczej. Moja lista polecanych partnerów była prosta w użyciu, a kontakty które otrzymywałam były zgodne z moim wykształceniem i zainteresowaniami.
Jacek, Kraków, 49
Podczas mojego krótkiego pobytu na tej stronie, spotkałem naprawdę uroczą kobietę. Pomimo faktu, że mieszkamy daleko od siebie, zdecydowaliśmy się dać sobie szansę. Prawdziwa miłość nie zna granic!