Randki w be2 - znajdź pasującego partnera!

Miłość od pierwszego spojrzenia

Wypełniłam na be2 swój profil, długo czekałam na odpowiedzi wybranych partnerów. I stało się, napisał do mnie Wojtek. Poprosił o nr.gg i adres. Zwrócił moją uwagę,szczególnie magia jego oczu. Postanowiłam zaryzykować i mu odpisać. I tak zaczęła się nasza historia. Szybko postanowiliśmy się spotkać. Jedno,drugie i następne spotkanie sprawiły,że się w sobie zakochaliśmy. Planujemy wspólną przyszłość. Chcemy mieć dzieci,gdyż oboje bardzo o tym marzymy. Dziękuję za szczęście,które teraz mam,za mojego mężczyznę. Jestem bardzo szczęśliwa, gdy Wojtek jest blisko mnie. Dziękujemy be2 za umożliwienie poznania miłości mojego życia. Oboje jesteśmy bardzo szczęśliwi,bo mamy siebie.

Pozdrawiamy serdecznie

Kasia i Wojtek
Zarejestruj się za darmo!
Kobieta Mężczyzna
Kobieta Mężczyzna
Proszę uzupełnić dane

Klikając powyższy przycisk akceptujesz "Regulamin Serwisu" oraz "Politykę Prywatności".
Zadowoleni Użytkownicy
Albina, Warszawa, 38
Miałam już dość oglądania tysięcy nieodpowiednich dla mnie profili na innych stronach. Z be2 było inaczej. Moja lista polecanych partnerów była prosta w użyciu, a kontakty które otrzymywałam były zgodne z moim wykształceniem i zainteresowaniami.
Jacek, Kraków, 49
Podczas mojego krótkiego pobytu na tej stronie, spotkałem naprawdę uroczą kobietę. Pomimo faktu, że mieszkamy daleko od siebie, zdecydowaliśmy się dać sobie szansę. Prawdziwa miłość nie zna granic!