Randki w be2 - znajdź pasującego partnera!

Jesteśmy razem!

Na be2 byłam zarejestrowana około trzech tygodni. Odpowiadałam tylko na oferty ze zdjęciem. Wśród polecanych partnerach dostałam ofertę Ryszarda.On z kolei właśnie się zarejestrował. Twarz miał schowaną pod rondem kapelusza, co sprowokowało mnie do napisania kilku słów z prośbą o inne zdjęcie. I tak się zaczęło....od razu przypadliśmy sobie do gustu. Rozmawialiśmy godzinami przez telefon. Potem spotkanie...oboje jesteśmy Bykami a to dobrze wróży. Świetnie się rozumiemy. Stale mamy o czym rozmawiać. Mamy za sobą przeżycia i porażki a teraz przyszedł czas dla nas, czas na naszą miłość, miłość której oboje pragniemy i jesteśmy na nią gotowi. Pozdrawiamy tych, którzy mają profil w be2 i życzymy tej prawdziwej i nie przypadkowej miłości.

Małgosia i Ryszard
 
Zarejestruj się za darmo!
Kobieta Mężczyzna
Kobieta Mężczyzna
Proszę uzupełnić dane

Klikając powyższy przycisk akceptujesz "Regulamin Serwisu" oraz "Politykę Prywatności".
Zadowoleni Użytkownicy
Albina, Warszawa, 38
Miałam już dość oglądania tysięcy nieodpowiednich dla mnie profili na innych stronach. Z be2 było inaczej. Moja lista polecanych partnerów była prosta w użyciu, a kontakty które otrzymywałam były zgodne z moim wykształceniem i zainteresowaniami.
Jacek, Kraków, 49
Podczas mojego krótkiego pobytu na tej stronie, spotkałem naprawdę uroczą kobietę. Pomimo faktu, że mieszkamy daleko od siebie, zdecydowaliśmy się dać sobie szansę. Prawdziwa miłość nie zna granic!