Randki w be2 - znajdź pasującego partnera!

Dlaczego be2?

1.Proponujemy pasującego do Ciebie partnera:
Test osobowości jest podstawą w be2. Na podstawie Twoich odpowiedzi tworzymy Twój profil osobowościowy oraz opis Twojego idealnego partnera. Przedstawiamy Ci tylko te osoby z naszej bazy danych, które naprawdę do Ciebie pasują.

2. Wynik testu i profil partnera są darmowe:

Obejrzyj wynik Twojego testu, opis Twojego idealnego partnera i profile osób polecanych przez nas bezpłatnie i bez zobowiązań. Również pierwszy kontakt z osobą, która wzbudziła Twoje zainteresowanie jest bezpłatny.


3. Potwierdzone przez ekspertów:
Na podstawie badań dotyczących osobowości i związków, be2 opracowało zmienne, które decydują o udanym związku. We współpracy z ekspertami opracowaliśmy formularz, który możesz bez problemu wypełnić.

4. Gwarancja kontaktu:
Naszą gwarancję kontaktu zapewni Ci Konto Premium, które umożliwia kontakt z przynajmniej 10 polecanymi przez nas osobami - nawet wtedy, gdy Twoje członkostwo wygaśnie. Jeżeli w trakcie trwania Twojego Konta Premium nawiążesz kontakt z mniej niż 10 osobami, przedłużymy Ci Twój dostęp Premium do momentu, aż kontakty zostaną nawiązane.

5.Gwarantujemy anonimowość:
To Ty decydujesz, kto może oglądać Twoje zdjęcie i z kim nawiązujesz kontakt. Nasz wewnętrzny system wysyłania wiadomości umożliwia kontakt bez konieczności podawania danych osobowych.
Zarejestruj się za darmo!
Kobieta Mężczyzna
Kobieta Mężczyzna
Proszę uzupełnić dane

Klikając powyższy przycisk akceptujesz "Regulamin Serwisu" oraz "Politykę Prywatności".
Zadowoleni Użytkownicy
Albina, Warszawa, 38
Miałam już dość oglądania tysięcy nieodpowiednich dla mnie profili na innych stronach. Z be2 było inaczej. Moja lista polecanych partnerów była prosta w użyciu, a kontakty które otrzymywałam były zgodne z moim wykształceniem i zainteresowaniami.
Jacek, Kraków, 49
Podczas mojego krótkiego pobytu na tej stronie, spotkałem naprawdę uroczą kobietę. Pomimo faktu, że mieszkamy daleko od siebie, zdecydowaliśmy się dać sobie szansę. Prawdziwa miłość nie zna granic!