Randki w be2 - znajdź pasującego partnera!

Czy te oczy mogą kłamać...?

Drogi be2,

chciałam się podzielić z użytkownikami be2 moją historią miłosną. Przez przypadek weszłam na stronkę be2 chcąc zrobić sobie test osobowości. Serwer wysłał mi propozycję partnerów\, w tym propozycję Patryka. Od razu przykuł moją uwagę, szczególnie magia jego oczu,magnetyzm jego spojrzenia, dlatego postanowiłam zaryzykować i mu odpisać. Patryk napisał do mnie również i podał mi swój numer gg. Szybko postanowiliśmy się spotkać. Jedno spotkanie, drugie i trzecie i następne sprawiły, że się w sobie zakochaliśmy. To jest niewiarygodne,że w takim krótkim czasie, można kogoś poznać i się zakochać. Planujemy wspólną przyszłość i mam nadzieję, że się spełni.

Serdecznie pozdrawiam

Szczęśliwa użytkowniczka be2
 
Zarejestruj się za darmo!
Kobieta Mężczyzna
Kobieta Mężczyzna
Proszę uzupełnić dane

Klikając powyższy przycisk akceptujesz "Regulamin Serwisu" oraz "Politykę Prywatności".
Zadowoleni Użytkownicy
Albina, Warszawa, 38
Miałam już dość oglądania tysięcy nieodpowiednich dla mnie profili na innych stronach. Z be2 było inaczej. Moja lista polecanych partnerów była prosta w użyciu, a kontakty które otrzymywałam były zgodne z moim wykształceniem i zainteresowaniami.
Jacek, Kraków, 49
Podczas mojego krótkiego pobytu na tej stronie, spotkałem naprawdę uroczą kobietę. Pomimo faktu, że mieszkamy daleko od siebie, zdecydowaliśmy się dać sobie szansę. Prawdziwa miłość nie zna granic!