Randki w be2 - znajdź pasującego partnera!

Singles

Zjawisko singles w polskiej sieci internetowej

- Singles opanowują portal be2

- Samotni w natarciu – życie towarzyskie singli

Randki singles – nowy trend w randkowaniu

Bardzo często czerpiemy wzorce z innych krajów. Jest to powszechne zjawisko i to nie tylko na gruncie polskim. Podobna obyczajowość czy elementy kultury różnych narodowości przenikają się nawzajem, choć oczywiście rdzenne zwyczaje są charakterystyczne dla danego społeczeństwa. Polacy najwyraźniej upodobali sobie naśladowanie Amerykanów i ich sposobów na życie. W różnych sferach widoczne są wpływy zza oceanu. W ostatnim czasie przyszła do nas moda na „singles”. Czym ona jest? Otóż, singles to określenie wykorzystywane w Stanach Zjednoczonych w stosunku do ludzi samotnych. Niemniej jednak warto podkreślić i to, że singles to nie bynajmniej nieudacznicy, którym nie udało się zawiązać trwałej relacji z innym człowiekiem. Singles, czy też z polskiego po prostu single , są ludźmi odnoszącymi wielkie sukcesy. Niejednokrotnie są to ludzie majętni, mający świetną pracę i imponujące pasje. Wolność, jaką daje im brak partnera życiowego powoduje, że mogą realizować się na różnych polach. Nie oznacza to bynajmniej, że są to pustelnicy stroniący od innych ludzi. Wręcz przeciwnie. Singles lubią dobrą zabawę i mają bujne życie towarzyskie, które jednak nie wiąże się z ponoszeniem jakiejkolwiek odpowiedzialności za drugą osobę. Umawiając się z singlami trzeba być tego w pełni świadomym, aby nie zostać przez nich bezwiednie zranionym. Oni nie szukają żony czy męża, tylko zabawy i przygody w związkach damsko – męskich. Nie w głowie im plany matrymonialne .

Singles - Towarzyskie życie singles

Tak jak już zostało powiedziane, singles żyją pełnią życia i to we wszystkich jego sferach. Z uwagi na to, że najczęściej są to młodzi, dobrze sytuowani ludzie, mogą sobie pozwolić na niezwykle urozmaicone życie towarzyskie, o którym inni mogą tylko marzyć. Singles co weekend wyruszają w miasto w poszukiwaniu mocnych wrażeń, albo po prostu dobrej zabawy. Dopóki nie krzywdzą innych, nikt nie powinien im czegokolwiek zarzucać. Mogą bawić się do woli, tak jak zechcą. Singles są otwarci na poznawanie nowych ludzi, chcą doznawać coraz więcej i więcej. Mogą to jak najbardziej robić, ponieważ nie mając u boku partnera czy partnerki, tak naprawdę nikt ich nie ogranicza. Singles traktują związki jako swego rodzaju jarzmo, którego z całym przekonaniem chcą się pozbyć. Dla nich miłość jest tylko stanem chwilowym. Życie towarzyskie singles jest barwne, ponieważ mają na nie całkiem dużo czasu. Nie muszą przecież zajmować się domem, czy rodziną. Singles żyją chwilą i czerpią z tego życia pełnymi garściami. Nie wykluczają, że w przyszłości ich poglądy na temat małżeństwa i dzieci się zmienią, ale w chwili obecnej nie chcą ponosić żadnej odpowiedzialności ani deklarować się uczuciowo. Być może jest to dobre podejście do życia, jeśli oczywiście nie powodują swoim postępowaniem czegoś złego.

Singles na be2

Portal randkowy be2 skierowany jest do osób, które poszukują partner ów lub partnerki na randki, czy innego rodzaju spotkania towarzyskie. Nie muszą odbywać się one w rzeczywistych warunkach, ponieważ serwis do dyspozycji użytkowników oddaje narzędzia umożliwiające odbywanie wirtualnych randek. Są one doskonałą okazją do porozmawiania z innymi ludźmi, poznania ich zdania na różne tematy. Co ciekawe, grupą bardzo aktywnie uczestniczącą w życiu samego serwisu be2 są właśnie singles. Szukają oni jednak wśród użytkowników sobie podobne osoby, które byłyby chętne do niezobowiązujących randek.

Zarejestruj się za darmo!
Kobieta Mężczyzna
Kobieta Mężczyzna
Proszę uzupełnić dane

Klikając powyższy przycisk akceptujesz "Regulamin Serwisu" oraz "Politykę Prywatności".
Zadowoleni Użytkownicy
Albina, Warszawa, 38
Miałam już dość oglądania tysięcy nieodpowiednich dla mnie profili na innych stronach. Z be2 było inaczej. Moja lista polecanych partnerów była prosta w użyciu, a kontakty które otrzymywałam były zgodne z moim wykształceniem i zainteresowaniami.
Jacek, Kraków, 49
Podczas mojego krótkiego pobytu na tej stronie, spotkałem naprawdę uroczą kobietę. Pomimo faktu, że mieszkamy daleko od siebie, zdecydowaliśmy się dać sobie szansę. Prawdziwa miłość nie zna granic!