Randki w be2 - znajdź pasującego partnera!

Przyjaciel

Znajdź przyjaciela o podobnych zainteresowaniach z be2

- Dziel swoje hobby z przyjaciółmi z be2

- Znajdź przyjaciela na be2

- Z naszą pomocą znajdź osoby z pasją

Każdy z nas ma nieco odmienne zainteresowania, pasje, którym poświęca cały swój wolny czas. Jedni kochają uprawiać sport, inni wolą zaszyć się w domowych pieleszach z dobrą książką w ręku. Wielu jest też takich, którzy mają niekonwencjonalne hobby – zbierają rzeczy codziennego użytku, podglądają ptaki, czy też zajmują się fotografią lub malarstwem. Na świecie mnóstwo jest ludzi o podobnych zainteresowaniach. Osoby wykazujące podobne preferencje w kwestii spędzania wolnego czasu najlepiej dogadują się ze sobą nawzajem, możnaby powiedzieć łatwiej jest im znaleźć w sobie przyjaciela. Mogą rozmawiać ze sobą godzinami. Wspólne pasje są niekiedy podstawą budowania głębokiej przyjaźni, która w krótkim okresie czasu może przerodzić się w miłość na całe życie. Ludzie mający hobby, któremu oddają się całym sercem, zwykle są bardzo interesującymi ludźmi. Dobrze się z nimi rozmawia i obcuje na co dzień.

Osoby podsiadające dobrego przyjaciela są szczęśliwsze

Podobne zainteresowania to pierwszy krok do tego, aby zawrzeć ciekawą znajomość, a także przyjaźń. Partner czy partnerka, która dzieli nasze pasje, potrafi się w nie zaangażować i doskonale rozumie nasze poświęcenie czasu i energii na ulubione zajęcia, może być idealnym przyjacielem i towarzyszem na całe życie. Już podczas pierwszej randki , choćby tej elektronicznej, łatwo można przekonać się, czy osoba, z którą prowadzimy rozmowę ma podobne do nas hobby. Osoby posiadające jakiekolwiek zainteresowania i dzielą je z przyjacielem choćby najbardziej absurdalne, zawsze są ciekawsze i bardziej rozwinięte duchowo niż te, których tak naprawdę nic w życiu nie interesuje. Z licznych badań przeprowadzanych w różnych państwach wynika, że osoby mające pasje, lubiące robić określone rzeczy, które oczywiście nie czynią krzywdy innym, są bardziej zadowolone z życia. Lekarze zaś twierdzą, że na przykład sport, który należy uznać za styl życia, wywołuje wydzielanie się w organizmie ludzkim endorfiny, czyli hormonu szczęścia

Odszukaj przyjaciela i ludzi o podobnych pasjach w serwisie be2

Gdzie zatem szukać osoby - przyjaciela, który pokocha to samo co my? Która będzie nam towarzyszyć w uprawianiu sportu, rozumieć nasze ulubione zajęcia i angażować się w nie z takim samym zapałem? Otóż, dobrym miejscem na wszczęcie poszukiwań jest serwis randkowy be2. Odnaleźć w nim można oferty matrymonialne typu „ szukam partnera ”, „szukam chłopaka”, czy też „ szukam kobiety ” o określonych zainteresowaniach. Portal kojarzy ze sobą tych, którzy mają podobne preferencje i oczekiwania względem partnera. Umożliwia niezobowiązujące spotkania na czatach oraz randki przez wiadomości elektroniczne. Tak uprawiany dating podoba się w szczególności osobom młodym, którzy lubią nowinki techniczne i lubią przyjaciół wirtualnych. Niemniej jednak w portalu swoje ogłoszenia o poszukiwaniach przyjaciela, który mógłby stać się bliski sercu, pozostawiają ludzie w różnym wieku i o różnej płci. Czasem użytkownicy be2 wcale nie szukają miłości, ale przyjaciół, z którymi mogliby spędzać miło czas na wspólnych zabawach, zajęciach, czy uprawiając tą samą dyscyplinę sportową. Bywa, że każdemu brakuje partnera, czy raczej przyjaciela, któremu można powierzyć swoje troski i dzielić się małymi radościami. Może to być równie dobrze kobieta, jak i mężczyzna, z którymi nie musi nas łączyć więź erotyczna. Związek dwóch dusz, przyjaciół na dobre i złe może być nawet dużo głębszy i cenniejszy, niż przelotne miłostki lub euforia ogarniająca ludzi podczas pierwszego zauroczenia, czy zakochania.

 
Zarejestruj się za darmo!
Kobieta Mężczyzna
Kobieta Mężczyzna
Proszę uzupełnić dane

Klikając powyższy przycisk akceptujesz "Regulamin Serwisu" oraz "Politykę Prywatności".
Zadowoleni Użytkownicy
Albina, Warszawa, 38
Miałam już dość oglądania tysięcy nieodpowiednich dla mnie profili na innych stronach. Z be2 było inaczej. Moja lista polecanych partnerów była prosta w użyciu, a kontakty które otrzymywałam były zgodne z moim wykształceniem i zainteresowaniami.
Jacek, Kraków, 49
Podczas mojego krótkiego pobytu na tej stronie, spotkałem naprawdę uroczą kobietę. Pomimo faktu, że mieszkamy daleko od siebie, zdecydowaliśmy się dać sobie szansę. Prawdziwa miłość nie zna granic!