Randki w be2 - znajdź pasującego partnera!

Single w Gdańsku

Poznaj single w Gdańsku i Trójmieściu

Jeżeli poszukujesz miłości i bratniej duszy w samym sercu polskiego wybrzeża, marzysz o romantycznych spacerach na plaży i gorących wspólnych kompielach w morzu, be2 pomoże Ci znaleźć odpowiedniego dla Ciebie partnera. Oto lista najważniejszych cech serwisu be2, które na pewno przekonają Cię do rejestracji:

- Serwis be2 dba przede wszystkim o Twoją wygodę, jako uczestnika, traktując. Cię bardzo poważnie i indywidualnie;

- Serwis be2 pomaga Ci lepiej określić swoje preferencje oraz wymagania, jeśli chodzi o poszukiwania partnera czy partnerki;

- Serwis be2 za pomocą testu osobowości, pomaga Ci w znalezieniu tych i tylko tych singli, którzy niemal na 100% odpowiadają Twoim wymaganiom;

Mówiąc o Gdańsku należy podkreślić, iż widok osób, które cieszą się i napawają swoją wspólną obecnością, to widok niezmiernie częsty. Być może właśnie sprzyja temu atmosfera, która panuje w samym mieście jak i w jego najbliższych okolicach oraz sam fakt, iż morze niemal od zawsze kojarzone bywa z romantyzmem i jego wszelkimi przejawami.

Bycie singlem w Gdańsku

Mimo, iż Gdańsk nie należy do miast, w których życie towarzyskie pozostawia wiele do życzenia, należy podkreślić, iż osoby samotne, czyli tak zwane popularnie single, nie są zjawiskiem wyątkowym. Są to zarówno kobiety jak i mężczyźni, w bardzo różnym wieku. Najczęściej mają już za sobą jeden lub kilka nieudanych związków, a ich samotność wynika bardziej ze strachu przed kolejnym rozczarowaniem i zranieniem, niż z własnego, świadomego wyboru.
Jeśli więc mieszkasz w Gdańsku i jesteś singlem a marzysz o tym, by zmienić w najbliższej przyszłości ten stan rzeczy – to warto byś wziął swój los we własne ręce i przyłączył się do wielkiej społeczności serwisu be2. Serwis be2 zrzesza osoby samotne, w różnym wieku, które na poważnie poszukują osoby, z którą chciałyby związać swoją przyszłość. Serwis be2 to serwis randkowy , który w samej swojej idei jak i w swoim działaniu, zupełnie odbiega od tego, co oferują podobne, konkurencyjne internetowe serwisy randkowe i matrymonialne .

Gdzie na pierwszą randkę?

Gdy już przystąpisz doserwisu be2 i znajdziesz pasującego do Ciebie partnera , warto wybrać się z nim na pierwszą randkę . O spotkanie w wyjątkowo romantycznej atmosferze w Gdańsku, nie trudno. Poniżej przedstawimy Ci listę miejsc, w których pierwsza randka za pewne stanie się niezapomnianym przeżyciem:

- Park Oliwski – chyba najpopularniejszy, przepiękny Park w Gdańsku, położony w pobliżu Katedry Oliwskiej, pełen róźnorodnej roślinności, fontann i mnóstwa alejek z ławeczkami, które sprawiają, że jest to idealne miejsce na randkę.

- Ferber Cafe – jedna z wielu bardzo przyjemnych, kameralnych kawiarni gdzie w sercu starego miasta można spędzić we dwoje bardzo przyjemne chwile;

- Restauracja Filharmonia – znajdująca się w budynku Filharmonii Bałtyckiej na Ołowiance elegancka restauracja, gdzie możecie wybrać się na romantyczną kolację.

- Starówka - spacer po starówce to także doskonała propozycja romantycznego spędzenia czasu tylko we dwoje;

- Trójmiejskie plaże – latem bywają zatłoczone, ale warte odwiedzenia o każdej porze roku. We dwoje – dwa razy piękniejsze.

- Sopot – będąc w Gdańsku nie sposób zawitać do Sopotu, pochodzić po molo, a wieczorem wybrać się wspólnie na szaloną imprezę do jednego z wielu klubów.

- Gdynia – i tu nie brakuje miejsc na randkę. Warto zobaczyć choćby orłowski klif, Skwer Kościuszki lub wybrać się do Teatru Muzycznego.

- Jeśli jesteście oboje fascynatami historii to warto wybrać się także na nietypową randkę do Centrum Hewelianum, gdzie można zobaczyć wiele ciekawych i oryginalnych ekspozycji a dodatkowo wymienić się spostrzeżeniami czy wrażeniami po jej obejrzeniu, udając się do jakiejś przyjemnej kafejki.

 

Zarejestruj się za darmo!
Kobieta Mężczyzna
Kobieta Mężczyzna
Proszę uzupełnić dane

Klikając powyższy przycisk akceptujesz "Regulamin Serwisu" oraz "Politykę Prywatności".
Zadowoleni Użytkownicy
Albina, Warszawa, 38
Miałam już dość oglądania tysięcy nieodpowiednich dla mnie profili na innych stronach. Z be2 było inaczej. Moja lista polecanych partnerów była prosta w użyciu, a kontakty które otrzymywałam były zgodne z moim wykształceniem i zainteresowaniami.
Jacek, Kraków, 49
Podczas mojego krótkiego pobytu na tej stronie, spotkałem naprawdę uroczą kobietę. Pomimo faktu, że mieszkamy daleko od siebie, zdecydowaliśmy się dać sobie szansę. Prawdziwa miłość nie zna granic!