Randki w be2 - znajdź pasującego partnera!

Blog

24 lipca – ten dzień to Międzynarodowy Dzień Wirtualnej Miłości – dzień świętowania dla par, które odnalazły swoją drugą połówkę przez internet. Powód: wiele par jest wciąż na tyle nieśmiała aby przyznać, że ich miłość narodziła się online.

flirtowanie wzrokiem

Dziś następne porady Sagio.pl i be2 z serii – jak skutecznie uwodzić kobietę i jak szukać kobiety wymarzonej?

Chyba każdy z nas robił to kiedyś, każdy nas zatrzymywał wzrok na oczach kobiety, która nam się podoba. Pytanie tylko teraz na jak długo go zatrzymałeś?

Zabawna aplikacja Facebook pomoże Ci określić, jak dobrze znasz stereotypy o kobietach i mężczyznach. Jaki jest tybowy mężczyzna, a jaka jest typowa kobieta?

Samotnym matkom oraz ogólnie mówiąc samotnym rodzicom nie jest łatwo znaleźć właściwego partnera, który by pasował do ich stylu życia. Randki dla rodziców nie są rzeczą banalną, nie łatwo jest wyjść tak po prostu  na wieczorne spotkania w mieście.

blog be2 prezentuje porady Sagio, jak rozmawiać z kobietami na pierwszej randce. Czytaj blog be2.pl!

Randka

Grafik pobrano: istockphoto.com Renzo70

Pierwszy pocałunek to rzecz stresująca dla wielu z nas. Czytaj blog be2 i dowiedz się, jak najlepiej się do tego zabrać...

Czym różni się kobieta od mężczyzny? Na kolejnych postach be2 we współpracy z ekspertem kobiecych umysłów – Sagio.pl przedstawi porady i wskazówki z cyklu: jak radzić sobie z kobietami,  jak rozmawiać i jak je rozumieć.

Dziś o różnicach mózgów kobiet i mężczyzn:

be2.pl nawiązało współpracę z Sagio.pl! Nowy portal w, którym odkrywamy wszystkie tajemnice kobiecych umysłów Sagio.pl!
Kto jest naszym ulubionym Świętym?  Święty Walenty oczywiście!!!

Pages